Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

Canım bİ dr sorayım yarın ama dr gtmek İÇİn İlla sorun olması gerekmİyokİ ama yumurta takİbİ İÇİnde buraya gİdİp gelmek ezİyet be gÜzelİm

canım ya sen çok çekicen benden hiçbirşey bilmiyorum ben. ne kadar sıklıkla gidilmesi gerekiyorki bide pazar günleri açık oluyormu randevu alabiliyormuyuz yani

amin canalrım ya bende çok umutluyum bu ay drda öyle dedi salı günü bakalım yarın ne dicek bide bizde hiç bir problem çıkmadı ondan bu iğneye çok güvenişyorum

canım kullandığın iğnenin adı nedir ?bende iğne kullanıyorum bugün 4 günüm , yarın son cumartesi dr gidicem

bırde bu ıgne kac kere yapılıyokı bır defa deılmı yumurtlama gunlerının hepsındemı yapılıyo

ben puregon pen adlı iğneyi kullanıyorum bu ikinci ayım , bu iğne yumurtanın büyümesini sağlıyor, yarın iğnenin sonu pazartesi başlamışdım, cumartesi günü istenilen şekilde yumoşlarım olursa dr çatlatma iğnesi vuracak ( inşallah bu sefer olur :çok üzgünüm:)

kızlar kafayı yemek üzereyim adetim 2 gün geçti dün betahcg baktırdım sonuç bugün çıkacaktı makine bozulmuş yarına kaldı dün gece hiç uyumadım bana yardım edin kasıklarım çok ağrıyor adet sancısı gibi akıntım çoook offffffffff

kızlar kafayı yemek üzereyim adetim 2 gün geçti dün betahcg baktırdım sonuç bugün çıkacaktı makine bozulmuş yarına kaldı dün gece hiç uyumadım bana yardım edin kasıklarım çok ağrıyor adet sancısı gibi akıntım çoook offffffffff

canım öncelikle sakin olmaya çalış bu kadar gerginlik iyi bişey değil yarın ola hayrola yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişsin hayırlı haberlerin olur inşallah a.s

du8ru cnm mutfakta dim hazirlik yapiyodum yarin sabah annemler londradan gelcek yazini gormedim cnm niye beyenmim seni

inşallah hamişsindir bilgencim:CüvCüv:alkisalkisalkis

ya kızlar benim adetim 17 sinde ben yarin veya obur gun tesr yapsam idrarla cikarmi sizce

X