Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

vildancım sen ne yaptın temizlik nasıl gidiyor?tatlı telaşlar ama insan yoruluyor değil mi? yeni evine geçince tüm yorgunluğun geçer.

günaydın....hayırlı cumalar..a.s.a.s.

temizlik ..boya bitti şükür ama bizde bittik...akşamda bu evi temizledim....ben çıktıktan sonra pisti demesinler:jeyyar:...dedirtmemm:mymeka:

vildoşuuummmm sanada günaydın kankişimmmmkaydirigubbakcemile5
dün çok yorulmuşun canım benim kıyamam sağaaa ama değer dimi yeni evin için telaşın bitince inşaalah sefasını sürersin :içelim:
yeni eve hediye yakışır yaparsın börekleri çörekleri kızlarla evini kutlamaya gelcez ona göre çabuk taşın :lepi::enbuyukkk:

günaydın....hayırlı cumalar..a.s.a.s.

temizlik ..boya bitti şükür ama bizde bittik...akşamda bu evi temizledim....ben çıktıktan sonra pisti demesinler:jeyyar:...dedirtmemm:mymeka:

vildancım hg canım...hakklısın yorulmuşsundur. citosun dediği gibi yeni eve gelicez kızlarla...ayyyy ne güzel olurda ya yakın olsak.

vildoşuuummmm sanada günaydın kankişimmmmkaydirigubbakcemile5
dün çok yorulmuşun canım benim kıyamam sağaaa ama değer dimi yeni evin için telaşın bitince inşaalah sefasını sürersin :içelim:
yeni eve hediye yakışır yaparsın börekleri çörekleri kızlarla evini kutlamaya gelcez ona göre çabuk taşın :lepi::enbuyukkk:

börek çörek dediğinde ne var hazırlandı bil sencokacimcoook
toplayın aranızda para ben eksik gedik ney söyleyim:jeyyar::jeyyar:

günaydın citosum,beryalim...

kardelen canım tebrik ederim :teytey:Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

sessizdenizde test yapıcaktı haber vermedi değil mi?

okyanustanda haber yok:uhm:

günaydın şekerim hayırlı cumalar nasılsın bakalım bugün .bebişimiz nasıl

vildancım hg canım...hakklısın yorulmuşsundur. citosun dediği gibi yeni eve gelicez kızlarla...ayyyy ne güzel olurda ya yakın olsak.

valla hiç fena olmazdı
ama sanalda olsa evimi gezdirecem sengözlerimebaksanabsize sofralar hazırlıycamcokacimcoook resim ekliycem...sonra oturup size hazırladıklarımı ben yiycemmsırnaşık şeysırnaşık şey

günaydın şekerim hayırlı cumalar nasılsın bakalım bugün .bebişimiz nasıl

sağol canım iyi sayılırım... bebişte iyidir umarım:Saruboceq:
ıhlamur içsem mi acaba birşey olur mu? poşet olarak değil ama...bitki çayları iyi değil ya o yüzden poşet içmem...internettende baktım içen var ama ne bileyim.

valla hiç fena olmazdı
ama sanalda olsa evimi gezdirecem sengözlerimebaksanabsize sofralar hazırlıycamcokacimcoook resim ekliycem...sonra oturup size hazırladıklarımı ben yiycemmsırnaşık şeysırnaşık şey

kaydirigubbakcemile3 olur vildancım biz hem gelmiş, hemde yemiş kadar oluruzkaydirigubbakcemile5

citos beryal sizede günaydın hayırlı cumalar a.s. a.s.

günaydın canım sana da hayırlı umalar.allah kolaylık versin tatlım .inşallah yerleşirsin bir çırpıda.bu arada bugün bende temizlik yapacam.bahar temizliği.dün halıları yıkamaya verdim .bugün de mutfak dolaplarını temizliycem iş çok yani.

çitosum sanada hayırlı cumalar nasılsın bebişimiz nasıl? kahvaltı yapıldımı hakca sende kahvaltı yaptınmı haaa :mymeka: :eek:klava::eek:klava:

valla hiç fena olmazdı

:roflol::roflol:allah iyiliğini versin senin çatlak gacı :roflol:sırnaşık şey

sağol canım iyi sayılırım... bebişte iyidir umarım:Saruboceq:
ıhlamur içsem mi acaba birşey olur mu? poşet olarak değil ama...bitki çayları iyi değil ya o yüzden poşet içmem...internettende baktım içen var ama ne bileyim.

canım çok fazla olmasa da iç yani günde 1 bardak birşey yapmaz zaten hergün içmiyoruzz.şu an kırgınlığın var iç bence .portakal kiwi ye .bol bol da su iç.

günaydın canım sana da hayırlı umalar.allah kolaylık versin tatlım .inşallah yerleşirsin bir çırpıda.bu arada bugün bende temizlik yapacam.bahar temizliği.dün halıları yıkamaya verdim .bugün de mutfak dolaplarını temizliycem iş çok yani.

çitosum sanada hayırlı cumalar nasılsın bebişimiz nasıl? kahvaltı yapıldımı hakca sende kahvaltı yaptınmı haaa :mymeka: :eek:klava::eek:klava:

günaydın beryalcim bana şimdi kahvaltı deme :mymeka:
üstüne çıkartırım haaasırnaşık şey

canım sende kendini fazla yorma. banada salı günü komşularım gelicek.
kahvaltımızı yaptık teyzesi:1hug:

X