Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

istediğin bulaşık makinesi olsun canım aha veriyom güle güle kullansırnaşık şey

bende iyiyim canım bilmem bu akşam böyle şutarafagitti
yalnız benimde gitmem lazım şöyle bir bakayım dedim
öptüm canım görüşürüzŞeniz

Sende hg özlem hoşçakal canım

arkadaşlar slm. kan testimi aldım bugün orda da çıktı gebelik. 10 gün sonra tekrar gidicem .inş kese görünür o zaman

arkadaşlar kan testinde hcg sonucumu gösteriyor bebişin kaç aylık olduğunu ? bana doktor kaç haftalık söylemedi

kardelen hayırlı olsun canım allah bizede en yakın zamnda nasip eder inş kızlar nasılsınz rufeyda ozlemm dilnur ve imdi burada olan bütün arkadaşlar nasılsınz

kardelen hayırlı olsun canım allah bizede en yakın zamnda nasip eder inş kızlar nasılsınz rufeyda ozlemm dilnur ve imdi burada olan bütün arkadaşlar nasılsınz

teşekkür ederim arkadaşım allah herkese nasip etsin inş. ama benim bebik gözükmedi ultrasonda( kaç haftalıkken görünür ki bi bilgisi olan var mı??

arkadaşlar slm. kan testimi aldım bugün orda da çıktı gebelik. 10 gün sonra tekrar gidicem .inş kese görünür o zaman

a......s..... kardelen hadi hayırlı olsun yeni anne adayımıza bizede dua et olur mu arkadaşım bizim meleklerimizde gelsin inşallah en yakın zamanda:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…