Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

en son adet olduğum tarih 26 şubat
7 mart 10 uncu gün oluyor ve 19 mart 22 gün oluyor yani o olmadı işte bugün kayınvalidemlerdeyiz. ve eşimde grip desenize bu ay yattı. Çok üzgünüm

üzülme canım ya bir dahaki ay olur hem belki adet olmazsında hamilesindir.değilsende üzülme bak formülü öğrendin artık bir dahaki adetine de az kalmış.10 uncu ve 22 inci günler arası bir dolu bir boş unutma sakın .yani açıkaçık yazıyom ama ne yapim herşey bebişler için.10 unda ilşkide bulunun 11 de yok.12 de yapın 13 yok böyle bir dolu bir boş 22 inci güna kadar devam hadi şimdiden kolay gelsin size. birde eşin ilşkiden 1 saat önce az şekerli koyu bir nescafe içsin .biz denedik walla.

kızlar vildoşum ne yapıyorki şuan ev temizliği bittimi acaba:nazar:
okyanus bugünde gelmemiş o neden gelmedi acaba :1shok:

canım kolay değil ancak temizliyordur bir günde bitmez sanırım .hayırlısıyla taşınsın da katılsın aramıza
bu arada okyanus bugün doktora gidecekti bende merak ettim ses seda yok bugün .

vallaha zaten bi liste çıkardık bu ay nereye gidilecek kimleri çağıracaz ne yapcaz etcez diye yani bu ay stres yok bende zaten bu perşembe gününe kadar öldüm öldüm dirildim çok şükür rabbime iyi sonuçlar aldık

allah gönlüne göre versin tatlım.inşallah meleğinde en kıza zamanda gelir .bayram havası estirir evinizde. :1hug: :lepi:

canım kolay değil ancak temizliyordur bir günde bitmez sanırım .hayırlısıyla taşınsın da katılsın aramıza
bu arada okyanus bugün doktora gidecekti bende merak ettim ses seda yok bugün .

evet canım kankişim benim çok yorulmuştur şimdi kıyamam ona ben:1hug:
ya demek okyanus bugün gidecekti unutmuşum ben onu inşaalah testleri iyi çıkar :Saruboceq:

vallaha zaten bi liste çıkardık bu ay nereye gidilecek kimleri çağıracaz ne yapcaz etcez diye yani bu ay stres yok bende zaten bu perşembe gününe kadar öldüm öldüm dirildim çok şükür rabbime iyi sonuçlar aldık

sumos canım ben çekileli çok oldu. hsg sonrası hamile kalanlardan değilim ama sen inşallah öyle olacaksın. çok duyuyorum çünkü o şekilde hamile kalanları.

TARıH : 19.03.2009 SAAT : 16:40

HAMıLE LıSTESı

ıSıM____________________ SAT

1.okyanus: _______________28 KASIM
2.hakca : ________________12 ARALIK
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _________________12 OCAK
5.bırcan:__________________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze : __________6 OCAK
8.ıNTERHAT:
9.merve_85: ________________6 ŞUBAT
10.ÖZLEMıMSıN: ___________ 9 ARALIK
11.tatlibebek :_______________13 ŞUBAT
12.mervevatan:
13.kardelen_32:_____________10 ŞUBAT
14.missmiss : _____________

UMUT LıSTESı

1.vildangel
2.sara
3.sanalem
4.pancuben
5.dolunay_esra
6.maat
7.rufeyde serra
8:rozalin
9:dil-nur
10.hlymms
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. yeb2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz
19.sessizdeniz
20.alin
21.yadel
22.ezgicik
23.eylull
24.pingu................... aramıza hg canım
25.funda41 ...............aramıza hg canım
26.selra
27.huzeyfe
28.smhsmh
29.yosun2003
30.orays
31.butha...............aramıza hg canım
32.ozle_mm..........aramıza hg canım
33.ESCALES:......aramıza hoş geldin
34.bilgen35..........aramıza hg
35.tatl : ...............aramıza hg
36.SivriBiber: ........aramıza hg
37.NAZ87 : ..........aramıza hg
38.melike25:
39.burcinn:
40.hayrun:
41.meryem82.
42.zahidem:
43.triyandafil

KIZLAR LıSTEYı YENıLıYORUZ YENı LıSTE BU

okyanus bugün mü gidecekti ben not aldığım kağıdı kaybettim galibakaydirigubbakcemile3 vildan duymasın. inşallah güzel haberlerle döner:Saruboceq:

X