Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hani sen taşınıyon yaaa rahatsız etmiyim dedim ondan (iyi kıvırdım dimi)benneyaptımki

tabi tabi cnm bende yedim eline sağlık güzel olmuştu:roflol:
güya taşınıyom hemi ev ayakta ben burda çene yapıyom :lepi:

yaaaaaaa işte ben böyleeyim başka arkadaşlarda mesaj göndermiş ben yeni alıyom (2 hafta önce)

yokluğumda bu topiğide arşive taşırsınız artık
bu hızla yazmaya devam edersek bise topik dayanmaz zati:1closedeyes:

yeni topik açanı fururumkötükedihüso
bundan önce birine burayı zindan ettim yine ederim:1ninca:

vildancım adet sancın için bişey demedimi doktorlar bide kist demişsin çikolata kisti yoksa o ne kisti zararı varmıymış onun bide bana o spektulum dan değil daha komacan bişeyler yerleştirdiler.sizinki niye küçücükkii (ayyyyyyyyy ne çok konuştum)

citosum cnm ben de şimdi gördüm yazıları cahilim işte napim öğretermisin bana şutarafagitti

kızlar gene kaynatmışsınız maşallahkaydirigubbakcemile5

o ne öyle yaw aletler falankaydirigubbakcemile3

ayyy vildoş sen beni çok güldürüyon gııı...bize neler giriyomuş pardon yerleşiyomuş...ıııığğğ bu daha kötü oldu:jeyyar:

ben küçükken annemin komşuları gelirdi malum sohbetler olurdu ve sonunda '''aman kadın olmak rezillik bee''' derlerdi,bende düşünürdüm,'''büyüyünce bende mi rezil olucam''':roflol:
Dedikleri gibi de oldu sonunda bende rezil oldum:)))))))))))

neyse bend e kaçıyım kızlar belki gene gelirim sarma yemeye beklerim:içelim:

2 dakika ara verdim vildoş milleti kırmış geçirmişin yine sen yokken kim güldürcek bu kızları

kızlar bende çıkıyom artıgın hamiş kalalıdan beri ilk defa bu kadar uzun kaldım tabikii vildoş teyzemiz yok diye uzun süre göremiycez diye onun için kaldık bebişimle çok yoruldum hepinize iyi akşamlar hepicinizi tek tek öpüyorumm Şeniz

canım bende ovıtrelle iğneyle hamile kaldım

güle güle canım Allah a emanet ol:a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…