Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

allah iyiliğini versin çikolata kisti cnm googleden araştır bak

sen yenisin galiba hg cnm senin neyin var neyin yok:1hug:

:) yeniyim evet, ben dış gebelik geçirdim maalesef, zaten zor hamile kalıyodum, şimdide tekrar dan hamile kalamıyorum. sağ tüpüm alındı

Bu hastalarda aylık gebe kalma oranı % 12-36’ya düşer. Uzun dönemde gebe kalma oranı, anatominin bozulmadığı minimal endometriosisli hastalarda normaldir. Minimal endometriosisi tedavi etmekle gebe kalma oranının artmadığı gösterilmiştir. Kadındaki döngüsel hormanların etkisiyle endometrial doku her ay büyür, gelişir ve ayın sonunda adetle dökülür. Zararsız bir şekilde vücut dışı yerine içeri aktığı zaman kronik inflamasyona bu ise yapışıklık, nedbe gelişimi, ve sonuçta üreme organlarının yakalanması ve işlevsiz hale gelmesine yol açar. Yapışıklıklar ve nedbe dokuları arasında tutulur, bu ise kısırlığa yol açar.

çikolata kistinden şüphelendi cnm endometrius soyhası inşallah yoktur çıkmaz
bide 7 cm kistim var onun erimesi lazım yarın çıkan tahlillere göre tedavi uygulayacak

doktorum beni tanıdı 8 sene önce gitmiştim en son çok şeker kadın yaw

hg... vildancım hapla erir inşallah kistin ama biliyosun sonrası kolay Allahın izniyle seende tedavi sürecine başlamış oldun hadi bakalım hayırlısı olur bebişini bir an önce kucagına alırsın inşallah:CüvCüv:

oyyy duygulandım yha tıp ilerler derlerdi de ne ilerlicek bişey olmaz böyle kalırsın sen derdim kendime yaaa teşekkür ederim paylaştığın için ablacım sen bitanesin :)
Banamı dedin canımfisfisfis sen ümidini hiç yitirme diyorum ya Allahım istesin yeterki herşey olur.Herşey gönlünce olsun inşallahŞeniz

ay alemsin valla :roflol::roflol:
neyse inşallah öyle değildir canım buarada taşınıyomuşun doğrumudurşakkıdı

evet cnm yarın anahtarı teslim alıyoz ertesi gün boya badana cumarteside inşallah eşyaları taşıycaz
çok uzağa değil benim evin karşısına taşınıyok:lepi:

:) yeniyim evet, ben dış gebelik geçirdim maalesef, zaten zor hamile kalıyodum, şimdide tekrar dan hamile kalamıyorum. sağ tüpüm alındı

cnm üzüldüm hakkında hayırlısı olsun sen üzülme allah nasip eder inşallah :teselli:

yaw gülsemmi ağlasammı
bide dr dan geldik ev tuttuk
ama ev süper
resimlerini eklerim inşallah:teytey:

e süper işte yeni eve yeni bebek inşallah:emir_bebek:
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
kızlar takılın halaya vildanın evini kutlayalım

hg... vildancım hapla erir inşallah kistin ama biliyosun sonrası kolay Allahın izniyle seende tedavi sürecine başlamış oldun hadi bakalım hayırlısı olur bebişini bir an önce kucagına alırsın inşallah:CüvCüv:

iyidir canım ne olsun.vildancım geçmiş olsun canım

canlarım saolun valla sizin varlığınız tesellinizle işte bende fazla kafaya takmıyorum stres toplarım benim kaydirigubbakcemile5

e süper işte yeni eve yeni bebek inşallah:emir_bebek:
kızlar takılın halaya vildanın evini kutlayalım

he heee yeni evde hayatıma düzen verecem daha çok ders çalışacam kafamı kitaptan kaldırmıycam:jeyyar::jeyyar:

ben geldim oh çok şükür herkes burada bu aralar giremiyodum fazla girip çıkıyodum ancak ne haber kızlar vildancım inş hiç bir şeyin yoktur canım yeni arkadaşım yalan dunya hoşgeldin dilnur dyd özlemm rufeyda serra hepiniz nasılsınız

Arkadaşlar ben de hamile kalmak istiyorum bir kaç gün önce fiyaskoyla sonuçlanan ilk tüp bebek denememin enkazını kaldırmaya çalışıyorum:KK43:( bu arada benim yumurtalarım cuma günü toplandı o gün tek bi leke vardı c.tesi bişey yoktu ama dün sabahtan beri yoğun kanamam var resmen adet oluyorum bu normal mi sizce?bi yardım ederseniz sevinirim..

ben geldim oh çok şükür herkes burada bu aralar giremiyodum fazla girip çıkıyodum ancak ne haber kızlar vildancım inş hiç bir şeyin yoktur canım yeni arkadaşım yalan dunya hoşgeldin dilnur dyd özlemm rufeyda serra hepiniz nasılsınız

inşalah canım allah yüzümüze baksada dermansız dert vermese rabbim :Saruboceq:

Neyse ben gidiyorum kızlar sizlere iyi sohbetler

İYİ GECELER CANIM, YA SENİ BEN ÇOK DERTLİ VE ÜZGÜNMÜŞSÜN GİBİ HİSSEDİYORUM. ÖYLE ALGILIYO ALGILARIM :) eğer öyleyse o kadar çk canını sıkma, herşeyin bi çaresi vardır. bak burası ne güzel işte, güzel vakitler geçiriyosun

X