Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

varikosel ne hayatım..kusura bakma bilgi edinmek için soruyorum...
işallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur eşinde...kolay bi ameliyatmıymış???

canım varikosel erkeklerin testisinde oluşan bi varis şekliymiş çok kolay bi operasyonmus yarım saatlik bi operasyonmus bi gün yatıp ayaga kalkıyormussun internetten arastıra bilirsin

cnm acın daha taze kolay değil tabii allahım sabır versin sana :teselli:
ben annecimi kaybettiğimde 1 sene kendime gelemedim halada içim sızlıyor aklıma geldikçe senağlama

canım saol bide gurbette olunca o dahada koyuyor insana.annemi bıraktım geldim işte
:teselli:

saol vildangel canım adet olmussun geçmiş olsun canını sıkma olur inşallah dualarımız hepinizle

hg osmaniye cnm

kızlar az önce banyo yaptım allahım o nasıl bi kan rengi simsiyah çok pis
oluyodum da öyle bu şekil hiç olmadıydım

çokmu oluyo kanaman cnm:nazar:
banyo yapınca kesilmiyormu seninki ben olurken banyo ettimmi kanamam kesilrdi :1rolleyes:

saol vildangel canım adet olmussun geçmiş olsun canını sıkma olur inşallah dualarımız hepinizle

saol cnm adet olduk işte..işin iyi tarafı düzenli oluyorum çok şükür

:1ninca:vildoş niye konuşmuyon yavrım:1ninca:

hazırlanıyodum cnm yazdıklarınıza bakamadım malesef

çokmu oluyo kanaman cnm:nazar:
banyo yapınca kesilmiyormu seninki ben olurken banyo ettimmi kanamam kesilrdi :1rolleyes:

az şimdilik daha ilk gün ama simsiyah gelmiş hiç böyle gelmemişti:1shok: ...banyo yaparken kesilmiyo benimki

kızlar ben çok iyiyim şükürler olsun ..
varikoselden korkmayın canım ameliyat kolay tabii benim eşimde olmuştu bayıltmadan delik delerek yaptılar bir kaç günde geçiyor ..

mrb arkadaşlar ben geldim kaç gündür giremiyodum bi bakayım dedim ne var ne yok

bu arada perşembe günü hsg çekilecek ama çok kararsızım acısından felan korkmuyorum hiç umrumda bile değil ama sonunda kötü bişey olacak diye korkuyorum bi diyorum çekinelim bi diyorum yok kalsın bi kaç ay sonra arkadaşlar çok karışığım ne olur yardımcı olun

slm kızlar ara verdım bır bakıyım dedım.sumos sen bugun yarın hamile kalırsın bu azimle bak gör
rozalın dılnur hlyms selam

X