Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

BERYALİM günaydın tombul kuşum bebişin nasılŞeniz
SARACIM sanada günaydın tatlım hayırlı işler sana Şeniz
HAKCAM sanada güle güle canım kendine ve bebişe iyi bak öpüldünüzŞeniz

sara,beryalcim hg...
citosum görüşürüz...sizde kendinize iyi bakın:1hug:

çitos sen ne zaman gidiyorsun 2 li test için? ben doktorla görüştüm telde nisanın ilk haftası gel dedi. 2 li test 130 tl miş haberin olsun ve artı muayne ücreti.toplam 250 tl tutuyomuş

günaydın cnm
hee banada öyle etraftan içime doğuyo hamilesin diyolar bi havaya giriyom görecen ama sonra fıısssss diye sönüyom

BERYALİM günaydın tombul kuşum bebişin nasılŞeniz
SARACIM sanada günaydın tatlım hayırlı işler sana Şeniz
HAKCAM sanada güle güle canım kendine ve bebişe iyi bak öpüldünüzŞeniz

günaydın citosum ,sağol arkadaşım nasılsın :1hug:a.s.

günaydın beryalcim iyiyim sağolasın arkadaşım.Kırmızı kartı yedik oyun dışıyız .Sen nasılsın
:enbuyukkk:

canım üzülme hayırlısını dile allahtan .rabbim zamanı gelince yollıycak herkesin meleğini.sabırlı ol ve sakın pes etme isyan etme canımmmm :teselli:

hoşgeldin beryalcim..naber tatlım???
ben de ii sayılırım valla neolsun bildiğiniz gibi..
dün güzzelce dinlendim ..2 tane arkadaşıma gittim oturmaya öğlen birine akşamüstü birine))
akşamda düğüne gittik ama çook kalabalık ve karmakarışıktı hediyemizi taktık hemencik çıktık..
şimdi işteyim ama size takılıyorum canım))))
biraz içim sıkılıyo ya şöyle değişik bişiler yapmak istiorum aslında...bebekte yok galiba yine...ne sıkıcı(((

çitos sen ne zaman gidiyorsun 2 li test için? ben doktorla görüştüm telde nisanın ilk haftası gel dedi. 2 li test 130 tl miş haberin olsun ve artı muayne ücreti.toplam 250 tl tutuyomuş

canım ben bu ayın sonunda randevum valla fiyat sormadım ben gidince öğrenirim artık

canım üzülme hayırlısını dile allahtan .rabbim zamanı gelince yollıycak herkesin meleğini.sabırlı ol ve sakın pes etme isyan etme canımmmm :teselli:

yok beryalim yaa pes etmiyorum çok şükür sorunumuz yok ,şükür ediyorum allah çaresiz dert vermesin kimseye.önemli olan bu :Şeniz: :1hug:Şeniz

günaydın citosum ,sağol arkadaşım nasılsın :1hug:a.s.

sağol saracım bizde iyiyiz mirmirmirmir biraz halsizlik var okadar önemli değil sende kırmızı kartı yemişin hayırlısı olsun önüzdeki maçlara bakıcaz artık sırnaşık şey
canını sıkma tatlım:1hug:

günaydın güzeller nasılsınız bakalım citoscum hakcacım saracım beryalcim vildancım sessizdeniz ve ismini sayamadıgım arkadaşlar hepinize güzel bi hafta diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…