Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

slm arkadaşlar ben bu topigin eskilerindenim ve hala gebe kalamayanlardanım neyse
kızlar sizi çok özledim vildanım citosum okyanuscum hakcacım rüfeydecim daha ismini hatırlayamadıgım tüm kızlar sizi çok özledim ve seviyoruuummmm
BENı UNUTMAYIN unutanın sacını başını yolarım:mymeka: hepinizi öpüyorum byeeee

slm arkadaşlar ben bu topigin eskilerindenim ve hala gebe kalamayanlardanım neyse
kızlar sizi çok özledim vildanım citosum okyanuscum hakcacım rüfeydecim daha ismini hatırlayamadıgım tüm kızlar sizi çok özledim ve seviyoruuummmm
BENİ UNUTMAYIN unutanın sacını başını yolarım:mymeka: hepinizi öpüyorum byeeee

hg yadel
ben siteye yeni girdiğimde seni ara ara görüyodum ama sanırım uzun zamandan beri yoksun

bende bebek istiyorum, 1 yıllık evliyim, 1 ay önce karar verdik, ilk ay olmadı, hayırlısı olsun...

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

TARıH : 14.03.2009 SAAT : 18:00

HAMıLE LıSTESı

ıSıM____________________ SAT

1.okyanus: _______________28 KASIM
2.hakca : ________________12 ARALIK
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _________________12 OCAK
5.bırcan:__________________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze : __________6 OCAK
8.ıNTERHAT:
9.merve_85: ________________6 ŞUBAT
10.ÖZLEMıMSıN: ___________ 9 ARALIK
11.tatlibebek :_______________13 ŞUBAT
12.mervevatan:

UMUT LıSTESı

1.VıLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALıN
9:KK70:ıL-NUR
10.HLYMMS
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. yeb2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz
19.sessizdeniz
20.alin
21.yadel
22.ezgicik
23.eylull
24.pingu................... aramıza hg canım
25.funda41 ...............aramıza hg canım
26.selra
27.huzeyfe
28.smhsmh
29.yosun2003
30.orays

KIZLAR LıSTEYı YENıLıYORUZ YENı LıSTE BU

Son düzenleme:
vildoşum saram ve çitosum canlarım beni sormuşsunuz ben iyiyim allaha şükür yani ishalim kesildi ama şimdide göğüslerim çok acıyo.sızlıyo.doktora sordum normal dedi.bu dönem olur sızlama dedi.ama ara ara çok sızı yapıyo.bunun dışında iyiyim. bugün çarşıya çıktım az önce geldim eve kendime iç çamaşırı aldım .kızlar kom marka hamilelik sütyeni çok rahat tavsiye ederim.birde doğumda giyerim diye gecelik ve sabahlık takımı aldım.şimdi çok erken ama sezon sonu diye indirime girmiş dayanamadım aldım .gecelik alınca sabahlık bedavaya geldi.bir alana bir bedavaydı.iyi oldu attım kenara.bu arada kaynanatör gidiyo artık müjde verim size :eek: nisan ayında gidiyo kaydirigubbakcemile3çok üzülüyorum.heheeee
vildangel:canım annen nasıl oldu? çok geçmiş olsun dilleklerimizi söyle ve benim için öp anneşini
sara : tatlım güzel haberlerini bekliyoruz:teselli:
çitos : yafrum naber nasıl geçti günün ? bebiş nasıl?

öpüyorum hepinizi sevgi pıtırcıklarım

canlarım hiç kimsecikler yok ben çıkıyorum kocacagım gelicek yemek yapim .öpüldünüzŞeniz
yarın görüşürüzzzzlaelaelaelaelae

teşekkürler canım eklediğin için inşallah hayrlı uğurlu gelir

eceayşe sulugöz süpriz mucize nasılsınız kızlar
süpriz ve mucize siz nasıl hamile kaldınız anlatırsanız sevinirim

kızlar niye sesiniz çıkmıyo süpriz ve mucize duyuyomusunuz beni heyyyyyyyyyyymirmirmirmir

eceayşe sulugöz süpriz mucize nasılsınız kızlar
süpriz ve mucize siz nasıl hamile kaldınız anlatırsanız sevinirim

saol canım teşekkür ederim bulantılar hariç gayet iyiyim.Tabikii anlatmaktan bıkmadığım tek şey bu hayatımda :CüvCüv: Ben4 yıllık ewliyim. 3 yıla yakındır uğraşıyorum bunun 1.5 senesi dr.la oldu.Artık çok bunalmıştım dr ve verdiği bütün ilaçları kesip bıraktım.Psikolojim daha fazla devam etcek durumda değildi.Çok bunalmıştım.Bıraktığım anda hamile kalmışım sanırım,anlayamadım adet zaten düzensiz olduğu için ancak 50.gününde öğrendim.Midem için dr. dan randevu alıcaktım gitmeden sabahtan bi test yaptım bi ihtimal olmazya dedik ama testi görünce şok oldum hala da bi rüya gibi geliyo inaması çok zor.İnşallah rabbim isteyen herkesin kucağına nasip etsin.

huzeyfe iyiyim cnm teşekkürler, sürpriz mucize tebrik ederim, allah inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip eder, bende hamile olmak istiyorum, listeye neden eklenmedim ki

huzeyfe iyiyim cnm teşekkürler, sürpriz mucize tebrik ederim, allah inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip eder, bende hamile olmak istiyorum, listeye neden eklenmedim ki

saolıun kızlar inşallah olur sadece biraz sabır.Herşeyin bi zamanım var Rabbim o günü ne zaman takdir ederse o gün oluyo ne derseniz deyin.

X