Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar ben geldim şükür evime kavuştum ve sizlere çok özlemişim sizleri ya çok zor geldi bu 15 gün geçmek bilmedi
nasılsınız bakalım geçmişi okuyamadaım neler var kimler hamiş en son maatcığımla bircanı bekliyorduk bıraktığımda hadi güzel haber verin bana
hakça canım arkadaşım nasılsın bakalım citos hamişlik nasıl gidiyor bakalım vildancım sen nasılsın okyanus firdevs beryal sizler nasılsınız daha kimler var biliyorum ama aklıma gelmedi kusuruma bakmayın hepinizi seviyorum

nasılsın belenay hayırlı olsun bebişin ne kadarlık oldu nerdeydin senbende bayadır yoktum

kızlar ben geldim şükür evime kavuştum ve sizlere çok özlemişim sizleri ya çok zor geldi bu 15 gün geçmek bilmedi
nasılsınız bakalım geçmişi okuyamadaım neler var kimler hamiş en son maatcığımla bircanı bekliyorduk bıraktığımda hadi güzel haber verin bana
hakça canım arkadaşım nasılsın bakalım citos hamişlik nasıl gidiyor bakalım vildancım sen nasılsın okyanus firdevs beryal sizler nasılsınız daha kimler var biliyorum ama aklıma gelmedi kusuruma bakmayın hepinizi seviyorum

belenayım canım hg...hihoyyyt:teytey:nasılsın bebişin nasıl çok merak ettik hep dua ettik :Saruboceq:sultandan haberini aldık hep,nasılsınız?

canım bircan hamile,ama maattan haber alamadık,merak ettik onuda...

hakça canımsın ya sağol firdevcim sende sağol biz artık 8+ 3 günlük olduk teyzeleri bide kalp atışını görsek duysak daha iyi olacağız hala düşük tehlikem varmış yatıyorum bol bol verdiğim kiloları alıcam böle giderse ama hala kilo almadım dikkat ediyorum

hakça canımsın ya sağol firdevcim sende sağol biz artık 8+ 3 günlük olduk teyzeleri bide kalp atışını görsek duysak daha iyi olacağız hala düşük tehlikem varmış yatıyorum bol bol verdiğim kiloları alıcam böle giderse ama hala kilo almadım dikkat ediyorum

canım maaşallah Allah :nazar: korusun seni :CüvCüv: ve bebişini:emir_bebek::ecrin_bebek: kendine dikkat et.görüşmek dileğiyle...

beloş ablam hoşgeldin şükür kavuşturana

firdevscim sende hoşgeldin kaçak kırmızı bültenle aranıyon haberin yok

hakcacım kızım biraz daha iyi teşekkür ederim her zaman soruyosun çok düşüncelisin ve incesin

belanay bu arad süpriz mucize ve merve85 arkadaşlarımızda hamile...sağlıkla kucaklarına alırlar inşallah...nerde varsa...

geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda duyarsın kalp atışlarını çok güzel bi duygu.Rabbim isteyen herkese yaşatsın....:CüvCüv:

kızın nasıl iyidir inşallah iyi bak çocuğa ya
gez gez nereye kadar
ben sanki çok evde duruyomuş gibi konuştum ama-tatlicadiarzu-

sağol teyzesi kızım bugün biraz daha iyi

aman rufeyde evdede insan sıkılıyo valla biraz vitrin bakınca biraz alış veriş yapınca insan kendine geliyo
yoksa ne öyle akşama kadar otur pc başında zombi gibi bişey oluyom:1closedeyes:

beloş ablam hoşgeldin şükür kavuşturana

firdevscim sende hoşgeldin kaçak kırmızı bültenle aranıyon haberin yok

hakcacım kızım biraz daha iyi teşekkür ederim her zaman soruyosun çok düşüncelisin ve incesin

canım evet belanayımız döndü Allaha şükür...
kızının iyi olmasına sevindim. sen nasılsın dinlenebildin mi?

canım evet belanayımız döndü Allaha şükür...
kızının iyi olmasına sevindim. sen nasılsın dinlenebildin mi?

evet dinlendim biraz

varya oğlan evine helal olsun başkası olsa yaptırmaz görümcem 50 tane mağazaya girdi çıktı ıh demediler senin dediğin olsun dediler
helal olsun valla

vildancım sizleri çooooook özlemişim ya şükür kavuşturana ya ne kadar alışmışım size şimdi çıkıyorum fazla oturmam yasak yatayım azcık tembellik yapayım:)))hepinizi çoooook seviyorum

evet dinlendim biraz

varya oğlan evine helal olsun başkası olsa yaptırmaz görümcem 50 tane mağazaya girdi çıktı ıh demediler senin dediğin olsun dediler
helal olsun valla

helal olsun dediğin gibi,Allah tamamını erdirsin mutlu olsunlar o yeter...

vildancım sizleri çooooook özlemişim ya şükür kavuşturana ya ne kadar alışmışım size şimdi çıkıyorum fazla oturmam yasak yatayım azcık tembellik yapayım:)))hepinizi çoooook seviyorum

güle güle yat dinlen tabiki bebişimiz kıymetli :ecrin_bebek:demi annesi:CüvCüv:

X