Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar bişey sorcam kocam keçiboynuzu değil de keçiboynuzu pekmezi yese aynı şey olmaz mı? bi de faydası oluyo mu gerçekten?

kızlar bişey sorcam kocam keçiboynuzu değil de keçiboynuzu pekmezi yese aynı şey olmaz mı? bi de faydası oluyo mu gerçekten?
canım keçi boynuzu suyu içerse faydası oluyormuş pekmez olarak değil kaynatıp suyunu içiceka.s

evet pekmezide sperm sayısını arttırıyormuş ama hangisi ne kadar doğaldır onu bilemeyiz tabi

canım keçi boynuzu suyu içerse faydası oluyormuş pekmez olarak değil kaynatıp suyunu içiceka.s

sağolasın bilgi için. ben yeni yeni araştırmaya başlıyorum bu tip şeyleri. özellikle inciri denicem. baya işe yaramış galiba. inşallah bana da iyi gelir. sorunun ne olduğunu bile bilmiyorum ama neyse ben yine de elimden gelen herşeyi yapıcam. inciri deneyenler varsa bana bi kez daha anlatabilir mi acaba ne zaman ve nasıl yapıcam?

citos ben geldim
350 tl bayıldık ama çok güzel ciciler aldık
ucuza geldi baya
neyse ben çıkmak zorundayım annemlere gidecez
iyi sohbetler iyi akşamlar kızlar

yinemi gidiyon vildan bende geldin diye sevinmiştim
neyse güle güle canım kendine iyi bakŞeniz

arkadaşlar merb ben geldim ayy ne zamndır doğru düzgün giremiyodum. şimdi diğer sayfaları okudumda ya arkadaşlar bu incir kürü kullananlar sizin akıntı ne zmandan başladıki adet olduktan sonramı yoksa adet geciktikten sonramı anlamadım bende kulanıyorum ama bende henüz öyle bir şey olmadı merk ettim sizde ne zamn başladı acaba

citos ben geldim
350 tl bayıldık ama çok güzel ciciler aldık
ucuza geldi baya
neyse ben çıkmak zorundayım annemlere gidecez
iyi sohbetler iyi akşamlar kızlar

hg güle güle iyi günlerde kullansınlar canım kaydirigubbakcemile5

İncir Kürü:
7-8 tane kuru incir, yarım litre suda 5-10 dk haşlanacak. Daha sonra süzülüp suyu 1 gün içinde tüketilecek (İncirlerin yenmesine gerek yokmuş). Her gün taze hazırlanacak. 21 gün süreyle uygulanacak.

adet tarihimden 7-8 gün önce başladı adetim geçelide 5 gün oldu halen devam ediyor

adet tarihimden 7-8 gün önce başladı adetim geçelide 5 gün oldu halen devam ediyor

anladım canım amabenimde okadar var adetime olmadı daha bir şey belki başka neden dolayıdır çünkü bu kürün hiç bir yan etkisi felan yok oldukça sağlıklı zaten

valla iyi yapıyon canım benim
Senin çocuk nasıl olacak onu çok merak ediyom annesi gibi kurtlu olursa yandınsırnaşık şey

eğer bana benzerse çekicen var sırnaşık şey
salarım topiğe avutursun artıksırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…