Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

cnm benım yumurtlaman ne zaman oldu hatırlıyomusun yumurtladıgın zamandan 30gun sayıcaksın

ozaman sayarsan adetin 13 gün gecikmesi gerekir.adetin 1.gününden sayılır diye biliyorum.benim adet 27-28 günde 1 gelir.ondan şü anda 1-2 gün gecikti.adetten 13gün sonra yumurta oluyo bende 16.gün de çatladı.

benimde 4 gün var adetime sadece sol kasığım ağrıyor..aslında 1 haffadır böyle..kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

benım hıcbır det belırtım yok sadece karnım sıs goguslerıdme dolgunkluk bvar ama okadar hassas deıl.akıntım ck fazla offf nıe adety olamıyom ben ozaman hamiş değilsem

ozaman sayarsan adetin 13 gün gecikmesi gerekir.adetin 1.gününden sayılır diye biliyorum.benim adet 27-28 günde 1 gelir.ondan şü anda 1-2 gün gecikti.adetten 13gün sonra yumurta oluyo bende 16.gün de çatladı.

bende senın gıbı bılıyodum ama doktorum oyle soyledı hatta doktoru degıştırdım oda aynı sekılde hespladı sonuçta adetlıyken ılışkıye gırnıyosun sonuç olarakta temızlendıkten sonra 30gun sayılıyomuş o sekılde saydıgımdada benım35 gun oldu demekniş bende anlamadım valla

gğnaydıınnn kızlarrr hayırlı cumalarr
Allah en kısa zamanda hamilelik gibi anneliğe adım atılan ilk heyecanı inşallah en kısa zamanda yaşatır :Saruboceq::Saruboceq:
Allah hepimize en kısa zamanda bebişlerimizi bizlere verir :Saruboceq::Saruboceq:
burdaki bütün arkadaşların sağlıklı ve hayırlı evlatlara sahip olması için şu mübarek cuma günü dua ediyorum inşallah mutlu haberlerimiz tez zamanda yayılır :Saruboceq::Saruboceq::CüvCüv:zemuszemus

canımm merhaba..valla herkesin yumutlama dönemi farlı olduğu için garantiye al 24 öncesi ve 29 sonrası da devam et gün aşırı..erken ve geç döllenme olabilir..garantiye al..:)

hani 24 öncesinde de olabilri diyorsun yani yumurtlama demi yanlış anlamadım o zaman adetim bittikten hemen sonrasında başlasamda olur illa 24 nü beklememe gerek yok hamöiş kalma şansın o iki tarih arası daha yüksek ya hani o zmana kadar beklesek daha iyi mi olur diye ondan sordum off çokmu safım ben ya

aminn hayatım aminnn rabbım cumlemısın kucagını boş bırakmasın.azından bal damlıyo sabah sabah

yaa.ilk defa duydum şimdi.bende doktora gidince sorarım.sağol canım

çatlatma iğnesinden 17 gün sonra test yapın diyor drlar. yaklaşık o kadar bir süre geçmesi bence yeterli.

inş. bebiş vardır abyosuncum yaaa inş. her isteyende vardır ahhh ahhh...
inş. güzelim ama bu ay yumurtam çok büyük..ne oldu bilmem..ama doktor adet olunca gel dedi..demek ki bu ay zor..senağlama
benım hıcbır det belırtım yok sadece karnım sıs goguslerıdme dolgunkluk bvar ama okadar hassas deıl.akıntım ck fazla offf nıe adety olamıyom ben ozaman hamiş değilsem
canım ya inş. hamişsinidr..bende de hiçbir belirti yok henüz..adet olcam gibi hrşey..:fisfisfis ektradan sol kasığım ağrıyor..:1no2:

tatlım eşinde bir sorun yoksa hiç bekleme gün aşırı tavsiye ediliyor.

adetin bitince gün aşırı başlayın canım..valla biz bu ay öyle yaptık ve doktor ektra şu günleri boş geçmeyin dedi..bizde ona uyduk..sonuç 4 gün sonra belli olur..kaydirigubbakcemile3

adetin bitince gün aşırı başlayın canım..valla biz bu ay öyle yaptık ve doktor ektra şu günleri boş geçmeyin dedi..bizde ona uyduk..sonuç 4 gün sonra belli olur..kaydirigubbakcemile3

işallah 4 gün sonra çok güzel haberler alırsınız canım dua edicem senin içinde

evet canım bursalıyım doğma büyüme.beşevlerde oturuyorum bende.bursa güzeldir sende gel bu taraflara alkisalkisalkis
canım ben aslında balıkesirliyim ama evlenince ist.lu oldum..ama arda ablama da geliyoruz..bursa hoş güzel yer..bende çok seviyorum..daha önce çalıştığım şiketin bölge müd.lüğü buttim deydi..o nedenle daha sık geliyordum..kaydirigubbakcemile5

canım ya dün benim içimde birşeyler oluyor gibiydi. bu gün şimdiye kadar hiç birşey yok. geceleri uyuyamıyorum sıcaktan gündüzde haliyle bitkin oluyorum. bide bu beklemek beni öldürecek. belli olsada dr dan randevu alsam offf. sen adet olmazsın inşallah. seni bekliycem test yapmak için. geçsin günler....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…