Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

burcincanim canım bende mercanayşe için araştırdım biraz o iğneyi bir yerde okudum bir bayan nın bebeği olmuş ama tüp bebek yapıyorlarmış ozaman kullanmışlar
ilaç çok kuvvetli bir ovaliyosyan sağlıyıcısıymı hem rahmi hemde yumurtalıkları hamileliğe hazırlıyormuş o yüzden klomenden daha etkili olduğunu düşünüyorum canım ben hayırlısı olsun inşallah bebişleriniz bu ay gelir canlarımm

canım benim çok teşekkür edrim.Allah razı olsun..umarım kimsenin kucağı boş kalmaz..Allah herkesin yüzünü güldürsün..

Canım kusura bakma faturalar vardı cevap yazamadım bede dÜn baŞladım ve hıÇ bıŞey bılmıyorum ınan allah yardımcımız olsun ıĞneyı sen kaÇa aldın ben 198tl fark Ödedım ıĞne maŞallah sankı uzay ÜssÜ ne bıÇım bıŞıÖle ya??? Ben koldan yapıldım sendemı Öyle yaptırdın dr neden verdı sana bana sız beklemek ıstemıyosunuz bunu yapalım hemen dedı

okurken burdan ben bile heyecenlendıysam seni düşünemiyorum.sağlıklı bir şekilde bebeğine kavuşmanı ve aynı heyecanla onu büyütmeni diliyorum öpüyorum. Allah isteyen herkese verir inşallah:)

allah razı olsun canım allah isteyen herkese versin bu mutluluğu tattırsın canım benim

artık hakkımızda hayırlısı olsun mercanayse..
sende bu iğne ağrı sızı yan etki yaptı mı?
benim kasıklarımda ağrılar var bi de iğneyi yaptırdıktan sonra gaz sancısı gibi karın ağrım oluyor bi süre..ama geçiyor kendiliğinden..

Canım ben daha dÜn ılkkez vuruldum ama bıŞı olmadı akŞam yıne vurulcam bakalım artık

mercanayse kusura bakma elektrikler kesildi..geldim şimdi ama sen yoksun..umarım ekstra bir tedaviye gerek olmadan bu iğne işe yarar ve hamile kalabiliriz..
hergün hepimiz için dua ediyorum kızlar..Allah kabul etsin ve yardımcımız olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…