Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

evet canım hormon iğneleri ve kilo yaptıkları doğru ama bünyeden bünyeyde değişebiliyo ben 6 ayda 6 kilo aldım canım napalım bebişler için değer

tabi değer de kilo almak çok can sıkıcı..umarım bende öyle bir yan etki yapmaz..ve umarım işe yarar da bu ay son çabamız olur..çünkü çok yoruldum artık çok (
senağlama

merhaba kıslar ben geldim yaprak dökümü bitti gldim kıslarda yavaş yavaş gelirler artık

kızlar meraba bilginiz varmı birşey sormak istiyorum şimdi. dr benden hsg rahim filmi istedi hastahaneye gel sana sevk verelim dedi o hastahanede röntgen olmadığı için yani bende ok dedim . gittim o sevk kağıdını aldım pazartesi günü beni bursa çekirge devlet hastanesine sevketti ama daha gitmedim bu kağıdın süresdi varmıdır sizce cuma yada pazartesi gidebilicem anca biraz uzun oldu kusura bakmayın tekrar almam gerekirmi malum biraz pahalı

tam bilmiyorum ama canım sevk ettiği gün gitmen gerekir diye biliyorum istediğin zaman gidemezsin diye biliyorum

tam bilmiyorum ama canım sevk ettiği gün gitmen gerekir diye biliyorum istediğin zaman gidemezsin diye biliyorum

o zaman ben tekrar alayım dr dan dimi offfff offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffklava:bu oklava kendime

2 RESİM ARASINDA 22 KG. VE 4 YIL VARR ŞAŞIRMAYIN..:):):) sengözlerimebaksanab

hadi canım yuhhh 4 yılda 22 kg alınabiliyormu ben evlenirken 55 kiloydum 4 yıllık evliyim ve 60 kiloyum 5 kilo almışım yani canım benim ne yedin bu kadar aldın yaaa ben hiç dikkat etmem kiloma zaten bünyemde kilo almıyorda demekki sen balık etlisin ama 4 yılda 22 kg biraz fazla geldi ne yalan söleyim

o zaman ben tekrar alayım dr dan dimi offfff offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffklava:bu oklava kendime

bencede sana bi oklava klava:klava: sende dr un sevk ettiği gün gitseydin ihmal etmeseydin

selam kurtlar vadisinin eski bölümü bitti bende geldim
ama hemen çıkacam şimdide kocikim gelir

bencede sana bi oklava klava:klava: sende dr un sevk ettiği gün gitseydin ihmal etmeseydin

ya zaten saat 12 30 da işten anca çıkabildim gittim hastaneye moladaydı dr lar sonra oraya imza buraya imza saat geç oldu aman napim boşver yenisine sağlıksırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…