Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hamilelik nasıl gidiyor canım inşallah hayırlısıyla sağsağlim ikinizde kurtulursunuz Allah kucağına almayı nasip eder biz de seni öptükkaydirigubbakcemile3
iyiyiz canım .yemek yedik .şimdi dizi izliyosss nohutla sırnaşık şeysen nasılsın
slm canlarım bu arada...nasılsınız..

sanırım herkesin ütü günü kaydirigubbakcemile2 bende hazırladım şimdi oturup ütü yapacam arada gider gelirim...

sizi ço.kkk sefiyorum...bunu unutmayın.. opuyorumnanaktan

bu arada resim koydumm bi bakarsınız merak ediyor iseniz...sengözlerimebaksanab
baktım süpersin şekerim .
maşallah
nohutumda öpüyo teyzesi.Şeniz
ashlygt, beryal, neslihan165, scuba, vildangel, zeyneppk MERHABALAR.....

merhabalar canım hoşgeldin .

canlarım eşimin bilgisyarda işi varmış ben çıkıyorum .
iyi akşamlar herkese öpüldünüz..

sağol beryalciğim bende nohutumuzu öpüyorum...hatta poposunu ısırık atıyorum...acıtmadan söz....(ayy birdenn o süt kokusunu hissettimm...)

iyi aksamlar kimse yok mu

ii akşamlar cnm..vildancığımız bir video göndermiş onu izliyorum...
sen nasılsın..

YAHU ARKADAŞLAR BEN HER BİR HAMİLE OLAN BİRİNİ DUYUNCA KENDİME ÜZÜLÜYORUM. BU GÜN YİNE BENDEN 2 YIL SONRA EVLENEN BİRİNİN HAMİLE OLAMADIĞINI ÖĞRENDİM ÜZÜLDÜM tabiki kendime

SANIRIM OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE ÜZÜLDÜN...

SANA BİRŞEY SÖYLİM..BENİM EŞİMİN BÜTÜN AKRABALARI BURDA TEYZE HALA AMCA DAYI ÇOCUKLARI VE HEPSİ AYNI YAŞTA HEPSİ EVLİ HEPSİNİN ÇOCUKLARI VAR...OKADAR KALABALIK AİLE ANLATAMAM..BİRTEK BENİM ÇOCUĞUM YOK..AMA BEN ÜZÜLMÜYORUM. ARADA BİR ARAYA GELİNCE UFAK BİR İMRENİYORUM OKADAR..OLSUNN DİYORUM BENİMDE OLACAK..DİYORUM AMA BOYNUM BÜKÜMÜYOR DEĞİL...YAPACAK BİŞİ YOK SABIR SABIR SABIR VE DUAA RABBİM HERŞEYİ GÖNLÜMÜZE GÖRE VERSİN.....a.s.

scuba forumda senin kullanıcı ismin ilk dikkatimi çeken oldu aydınlısın hangi bölüm mezunusun hangi üniversite

sağol neslihancım olmıyacağını düşünmüyorum ama geçen zaman hep üzüyor hep geç kalınmışlık çok üzüyor yaş 27 hayırlısı olur inşallah

ışte budur hayat!
ışte budur yaşamak bunu hatırladığın kadar yaşarsın
Bunu unuttuğunda aldığın her nefes kadar üşürsün
Ve karşındakini unuttuğun kadar çabuk unutulursun
Çiçek sulandığı kadar güzeldir
Kuşlar ötebildiği kadar sevimli
Bebek ağladığı kadar bebektir
Ve herşeyi öğrendiğin kadar bilirsin bunu da öğren,
Sevdiğin kadar sevilirsin...

:eek:arkadslar bende sizin gibiydim ama inanki hergece yatakta eşimden gizliaglardım yaradanıma dua ederdim ne doktorlara gıttım hep olmaz dediler artık tüp bebek için basvuracaktık esimi iyice üzmek istemıyordum cunku oda sonucsuz olacaktı inanki yürekten ve sevgi dolu isterseniz ve rabbim uygun ve hayırlı görurse inanki mucize oluyor aynı bizim gibi 10 sene sonra hamile kaldım hıc birsey yapmadan suan 7 haftalık hamıleyım inanki hepınız için tek tek dua edıyorum allahım olmayan arkadslarımada versin umarım sızde bır gun hamıleyım diye mujdelı haberı verısınız saygılarımla umudunuz hep olsun

Sevdiğin kadar sevileceksin.
Güneşin doğuşundadır doğanın sana verdiği değer
Ve karşındakine değer verdiğin kadar insansın
Bir gün yalan söyleyeceksen eğer
Bırak karşındaki sana güvendiği kadar inansın.
Ay ışığındadır sevgiliye duyulan hasret
Ve sevgiline hasret kaldığın kadar ona yakınsın
Unutma yagmurun yağdığı kadar ıslaksın
Güneşin seni ısıttığı kadar sıcak.
Kendini yalnız hissetiğin kadar yalnızsın
Ve güçlü hissettiğin kadar güçlü.
Kendini güzel hissettiğin kadar güzelsin..

scuba forumda senin kullanıcı ismin ilk dikkatimi çeken oldu aydınlısın hangi bölüm mezunusun hangi üniversite

ktü mezunuyum. aydınlı değilim canım eşimin işinden dolayı burdayız. aslen rizeliyim. doğma büyüme istanbullu. 2 sene olmadı buraya geleli

canlarım geldim en sonunda nasılsınız bakim eşim geldi birazdan çıkıcam girip selam verim dedim .
listeyi de güncelledim .bugün tel ve elektrik hatları arızalıydı doğru düzgün giremedim .öpüldünüz.
vildoş bu çapkın ördek sana öpücük yolluyo opuyorumnanaktan
çapkın ördeki bende öpüyorum annesi opuyorumnanaktan

her görüşe açık bir site ama burdaki insanlara laf etme hakkını sana vermiyor.istemiyosan girme buraya.
bu 1111 kardeşin yazdığı mesaj gözümden kaçmış Çok üzgünüm çoook
iyi cevap yazmışsın cnm vereliniortak
beğenmeyen gelmesin biz buyuz :dilcikar: :dilcikar:
ashlygt, beryal, neslihan165, scuba, vildangel, zeyneppk MERHABALAR.....
merhaba cnm Şeniz
vildancım izliyorum ne müthiş bir şey bebeğin oluşması hayretler içindeyim...yaradanıma sonsuz şükürler olsun
evet allahın büyüklüğüne diyecek yok
rabbim bizede göndersin mucizemizi inşallah:Saruboceq:
nohutcuk nasılda poz veriyo sırnaşık şey

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
artis dedikya kıs nohuta sengözlerimebaksanab
ii akşamlar cnm..vildancığımız bir video göndermiş onu izliyorum...
sen nasılsın..

ayyy evet hemen paylaştım sizlerle videoyu alkisalkisalkis alkisalkisalkis
paylaşmazsam çatlardım -tatlicadiarzu- kaydirigubbakcemile3

:eek:arkadslar bende sizin gibiydim ama inanki hergece yatakta eşimden gizliaglardım yaradanıma dua ederdim ne doktorlara gıttım hep olmaz dediler artık tüp bebek için basvuracaktık esimi iyice üzmek istemıyordum cunku oda sonucsuz olacaktı inanki yürekten ve sevgi dolu isterseniz ve rabbim uygun ve hayırlı görurse inanki mucize oluyor aynı bizim gibi 10 sene sonra hamile kaldım hıc birsey yapmadan suan 7 haftalık hamıleyım inanki hepınız için tek tek dua edıyorum allahım olmayan arkadslarımada versin umarım sızde bır gun hamıleyım diye mujdelı haberı verısınız saygılarımla umudunuz hep olsun

çok güsel...senin adına çok sevindim...evet haklısın herşey rabbimden sabredicez dua edicez hay. Ile bebişlerimize kavuşucaz..rabbim sennide bebeğini hay. Ile sağlıkla kucağına almayı nasip eder inş.

hadi iyi geceler topikteki azınlık arkadaşlarım
yarın ben yokum akşama görüşürüz.... csmcsm, neslihan165+, scuba by byyy

X