Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

senağlamabircan, dil_nur, mavi_qozlu, orays, rufeyde serra, scuba

slm kıslar ben geldim timse beni görmüyormuuuuu?

neyse bende çıkıyom kıslarr ocakta yemeğim var koçişde birazdan gelir allaha emanet olunn

malum yemek hazırlıkları arada bakıyorum canım sen neler yapıyorsun

napiiim gündüz net bi gitti gelmedi aksama kadar daha yeni girebildim...
bugun sadece ütü yaptııım kalanında afedersin essek gibi yattım ohh ne güzelmiş hergün bişi için canım çıkıyodu....zemuszemus

herkes kocişine hazırlık yapıyordur :jeyyar: benimki geç geliyor rahatım yani

hehheehh benim kide gec geliyo artık yaz saatine gectik kendi iş yerimiz oldugundan gec gelmek zorunda kalıyor bugun yemek derdim de yok kendim yedim oda yiyip gelcek ooohhh...bugun bi tatlı uyuyodum kapı caldı kaddın soganla sarımsak satıyormus uykum mahvoldu ne tatlıydı be....:mymeka: böle kafasına cakasım geldi bitane....

ya nekadar çok uyur oldum ben...

ilterciiim nbr canım?ayy haberleri izliyordum 34 gündür kayıp olan beyza yı sobada yakmıs....anne de 4 yasındaki çocugu bakkala göndermiş basbas bagırıyo herkes kimseye güvenmeyin diye...çocuklarınızı sokaga bırakmayın diye....

yzık degil mi çocuga....senağlama

hehheehh benim kide gec geliyo artık yaz saatine gectik kendi iş yerimiz oldugundan gec gelmek zorunda kalıyor bugun yemek derdim de yok kendim yedim oda yiyip gelcek ooohhh...bugun bi tatlı uyuyodum kapı caldı kaddın soganla sarımsak satıyormus uykum mahvoldu ne tatlıydı be....:mymeka: böle kafasına cakasım geldi bitane....

ya nekadar çok uyur oldum ben...

çok sinir bi durummuş hakkaten uyandırılmaktan nefret ederim bende.

ilterciiim nbr canım?ayy haberleri izliyordum 34 gündür kayıp olan beyza yı sobada yakmıs....anne de 4 yasındaki çocugu bakkala göndermiş basbas bagırıyo herkes kimseye güvenmeyin diye...çocuklarınızı sokaga bırakmayın diye....

yzık degil mi çocuga....senağlama

bende showda izliyorum şuan inanamıyorum yaaaa

ya büyük konusmıyım ama benim çocugum olsa ayagından kendime baglardım herhalde nedenmi komsu bile bunu yapıyorsa gölgemden bile korkarıııım ben annelik bumu yaaaa.... yarın mügede çıkar bu şimdi....

komsu kıskanclıktan yapmıs bunu ya...:eek:klava:kötükedihüso

aynen tatlım ama bugün erken çıkmışta arkadasıyla sürtüyor sokaklarda:)

arada gezsinler ya benimkinide resmen bi kovmadıgım kalıyor uzun bir süre rahatsızdım şimdi iyilestim gecen aksam basım agrıdı gelme görme dedim üzülmesin diye 12 ye kadar zor durdu elli kere aradı.....ellerin adamları gezer tozar benimki hep evde....iş-ev ev-iş....benimki de böle...:uhm:

X