Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Hadı Çıkıyorum ben 3 tane kalbım oldu bu arada hehehe bende cenesı dÜŞÜklerden olacam yakında ayy Çok mutlu oldum
kızlar hepınızı ÖpÜyorum sızı sevıyorum kendınıze ıyı bakın

kızlar merhaba nasılsınız? umarım herkes iyidir. bugün sabahtan giremedim şeker yüklemesi vardı. biraz dinleneyim. sizler neler yapıyorsunuz. gelişmeler var mı? maaşallah sayfalarımız ilerlemiş 5000 leri geçmişiz Allah nazarlardan korusun:nazar:

vereliniortak merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum bende geçtiğimiz yıl iki düşük yaptım 9 aydır da bebek sahibi olamadım...selamlar

hakcacım ne seker yuklemesı bu cnm

canım merhaba hamileliğin 24.haftasından sonra yapılıyor şeker yüklemesi. aç karnına gidiyorsun. kan veriyorsun daha sonra glukoz alıyorsun eczaneden suyla karıştırıp içiyorsun 1 saat sonra tekrar kan veriyorsun. şekerin var mı yok mu belli oluyor.

kıslar yerleşme kanaması olduğunda testte gebelik çıkar mı bu konuda bilgisi olan varya ben çok araştırdım ama bulamadım..

kızlar merhaba nasılsınız? umarım herkes iyidir. bugün sabahtan giremedim şeker yüklemesi vardı. biraz dinleneyim. sizler neler yapıyorsunuz. gelişmeler var mı? maaşallah sayfalarımız ilerlemiş 5000 leri geçmişiz Allah nazarlardan korusun:nazar:

hoşgeldin cnmm hayırdır şeker yüklemesi nedir

canım merhaba hamileliğin 24.haftasından sonra yapılıyor şeker yüklemesi. aç karnına gidiyorsun. kan veriyorsun daha sonra glukoz alıyorsun eczaneden suyla karıştırıp içiyorsun 1 saat sonra tekrar kan veriyorsun. şekerin var mı yok mu belli oluyor.

hıımmm anladım cnm senın nasıl cıktı sekerın

X