Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

oooo kızlar almış başınızı gitmişiniz ben en son 5005lerdeydim işe daldık sizinle laflayamadık ne var ne yok bakalım:)

kızlar seriler maşalllaahhh bende şimdi geldim cicimm...sen naptın attınmı o siniri üstünden sorunların vardı:teselli:

çok teşekkür edrim cnm ya allah razı olsun olsun be gülüm bu ayda olasın canımız sağ olsun inş gelir bebeklerimiz
inşallah canım inşallah bir gün gelecekler ama bizide tırmandıracaklar bunlar herhalde
oooo kızlar almış başınızı gitmişiniz ben en son 5005lerdeydim işe daldık sizinle laflayamadık ne var ne yok bakalım:)
merhaba chen sen nasılsın biraz düzeltinmi eşinle kayınvaldenlerle aranı

hayırlısı olsun canım yaa canın sağ olsun

herkes nire gitii tabi koçişler yemek ister
tabi herkes enim gibi şanslı değil
burdayız kızzz

herkese merhaba geçmişi okuyım dedim baktım yetişemiycem sizin hızınıza vazgeçtim
ben artık okumuyorum geçmişi hiç yetişemiyorum ozaman
sadece çıktığım sayfaya bir göz atıyorum bana birşey yazmış olan varmı diye okadar sen nasılsın

duru rep sizin itibar puanlarınızı artırıyı sağ üsteki terazinin üzerine tıkla kendi msjların değil başka msjlara tıklıyosun

rep nedir kızlar?
itibar puanı demek sitede nakadar çok sevildiğini göstewriyor
herkesin mesajının üzerinde terazi gibi bir işaret var onu tıklıyorsun olumlu veya olumsuz yorumunu yapık gönderiyorsun puan olarak geri geliyor sana gelen repleride kullanıcı paneli diye bir yer var üst tarafta ordan bakıyorsun cnaım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…