Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

yeni hamiş olanlar varmı geçmişi okuyamadım artık pek fazla giremiyorum

HOŞGELDİN..

YOK BE GÜLÜM...AMA OLUCAK BU HAFTA ÜMİTLERİMİZ VAR..BEKLİYORUM...BENİM BİLDİĞİM 2 KİŞİDEN BEKLİYORUM...MERCANAYŞE VE MELEKSEN ....

aaaaaaaaaaaa sumoş gelmişalkisalkisalkis

OLEY.......HAYDİ KIZLAR HALAYA BUGÜNDEN SONRA KİMSEYE ÜZÜLMEK YOK...TMM MI.....SONUÇTA HİÇBİRİMİZ TEK DEĞİLİZ....hihoyyyt:dance::teytey::teytey::teytey:

kızlar kaçtım ben. ayakta uyuyorum nedense??? cevap yazmayı bırak: yazdıklarınıza yetişemedim. bi kendime geleyim. görüşürüz. allaha emanet olun. :1closedeyes:

topluca hoşbuldum arkadaşlar biraz daha iyiyim galiba inş herkes en yakın zmanda bebişlerine kavuşur

bende burdayım ..senağlama senağlama

AĞLAMA GÜLÜM...SENDE HOŞGELDİN...BEN HERKESE HOŞGELDİN ÇEKTİM...MERAK ETME...HERKES DERDİNE DALMIŞ BUGÜN...ORTAMI RAHATLATMAK İÇİN HALAY DEDİM KİMSEDEN SES ÇIKMADI....:teytey::teytey:

KIZLARR İÇİMDEN GELDİ SICACIK HEPİNİZİ ÖPÜYORUM...KOKULU KOKULU MİS KOKULU..... kaydirigubbakcemile2 zemuszemus a.s.

ya bebis02 mi bosaniyomus ben anlamadim kayra zanetim aksam yazik ya niye umudunu kaybediyolar ki 15 yildir cocugu olmayan ciftler var ne ayrilmayi bosanmayi aklindan gecirmiyolar da 11 aylik evli bosaniyo ah uzuldum cok

ya bebis02 mi bosaniyomus ben anlamadim kayra zanetim aksam yazik ya niye umudunu kaybediyolar ki 15 yildir cocugu olmayan ciftler var ne ayrilmayi bosanmayi aklindan gecirmiyolar da 11 aylik evli bosaniyo ah uzuldum cok

evet canım öyleymiş inş düzelirler

Ya onlarda baŞka bır problem var bence 11 aylık evlılıĞı bır bebek olmadı dıye bıtırılır mı....allah yardımcıları olsun...

Kayra deĞıl meleksen sakın kayra deme yanlıŞ anlaŞıldı o dÜn...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…