Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

günaydın cnaım ne oldu yaa çok özle değilse paylaşa bilirsin bukadar üzülme derim ne olduğunu bilmiyorum ama

cnm benım herseyın hayırlısı rabbımden stres yapma kendıne

idefixe hayırlısı olsun cnm evet yopik çok sakin neyse kızlar ben kaçıyorum foxta haber izledim hiç çocuğunuz olmaz demiş dr lar vücudundaki organlar tersmiş bebeğiniz olmaz demişler milyonda bir ihtiimal le kadın hamile kalmış ve bebeği doğmuş çok ta tatlı anammm yaaa demekki isteyince oluyormuş rabbim sen büyüksün ama umutsuz olmamak gerekirmiş

ben ızınde yapamadımkı sınavlar vardı benım ıçın ızın oglkene kadar uyumaközel sektor oldugu ıçın uykuya hasretımvalla
haklısın cnaım bizde bu haftasonu hem denize gidelim hemde piknik yapalım dedik sabahın 8 kaltım hazırlık yapacam diye akşamda 8 de döndük çok güzeldi çok eylendik ama eve gelince hiçte öyle olmadı heryer dandini vallahi öyle bıraktım herşeyi bu akşam gidince evde temizlik var yaaaaa

günaydın cnaım ne oldu yaa çok özle değilse paylaşa bilirsin bukadar üzülme derim ne olduğunu bilmiyorum ama

1 senedir bebek için uğraşıyorduk canım,benim rahim filmi dahil herşey temiz,eşimin spermıogram testi sonucu dışında... Olması gereken sperm sayısı 5 milyonun üzeri iken bizimki 1.6 milyon ve onların da morfolojik olarak sadece %1'i sağlam. Doktor bu şartlarda doğal yollardan olması imkansıza yakın diyor... O %1 gidecek de yumurtayı dölleyecek...
Tüp bebekden başka çare yok diyor,ama onun için şuan da finansmanımız yok senağlama

günaydın kızlar...nasılsınız? ben geldim..yeni bir gün yeni bir hafta ve yeni bir ay..herşey güzel olsun..

amaaan hayatım benı evı sorma gıtsın hele bılgısayar odasına beledıynenın cöp arabası gelse temızleyemez sırnaşık şeykaydirigubbakcemile3 haftada bır yapıyorum valla

bak canım allah birşeye ol dedimi herşey olur sen merak etme sadece inan yeter dualarını eksik etme o milyonda bir ihtimal bile olsa verecekse verir yok vermiyecekede değil tüp ne olursa olsun vermez sen sadece inancıını kaybetme benim gittiğim doktorlar ne diyor biliyormusun sebeli olan inferite sebebizden çok daha iyi çünki ne yapacağımızı biliyoruz en azından ama sebebsiz oldumu hiç birşey yapamıyoruz diyorlar
bence sen dua et alah tan iste bak umudunu kaybedipte olmıyacak dedikleri andan hamile kalan okadar çok insan varki bu dünyada

günaydın sevgi kelebeklerim nasılsınız bakalım .haftasonu herkes gezmelere gitti sanırım dün kimsecikler yoktu .
biz nohutla nöbet tuttuk burda.turkbayragi

neyse ben kaçtım görüşürüz kızlar kendinize iyi bakın
görürşüz canım kendin iyi bak byyy
günaydın kızlar...nasılsınız? ben geldim..yeni bir gün yeni bir hafta ve yeni bir ay..herşey güzel olsun..
günaydın canım hoş geldin biz iyiyiz sen nasılsın
amaaan hayatım benı evı sorma gıtsın hele bılgısayar odasına beledıynenın cöp arabası gelse temızleyemez sırnaşık şeykaydirigubbakcemile3 haftada bır yapıyorum valla
kız benim evde öyle kaç gündür yapamamıştım birde üzerine dünki dğınıklı ve pislik eklendi daha beter olduuu off offf akşama evde çok işim var bu gün işyerindede çok işim varrr yandım ben bu günn

günaydın sevgi kelebeklerim nasılsınız bakalım .haftasonu herkes gezmelere gitti sanırım dün kimsecikler yoktu .
günaydın nohutum günaydın beryalim nasılsınız bakalım
ewvet canım ben dün denize gittim hem deniz hem piknik ama sorma gittsin gitmeseymiydim acaba der oldum evim çok kötü oldu ordan gelen yayıntılar birde evde temizlik yapmadıydım nezaqmandır bu gün yandım bennn onu konuşuyorduk şimdi şekerkızlar

hyaırlısı olsun cnm o hıç bellı olmas bı anda sende bılemessın

amin hayatım ınşalalh bomba gıbıyım sen nasılsıın
yorgunum canım..temizlikle geçti hafta sonum..bugün sabah işe gelmek zor geldi..sen nasılsın canım..
iyiyim güzlelim..ne olsun hafta sonu temizlikle geçti..dinlenmekten çok yoruldum..şimdi de işteyim..sen nasılsın?
günaydın güzelim..nohutunu öpüyorum..bak bizde buradayız hafta sonu yoktum ama şimdi buradayım..:)

iyiyim canım ne olsun iş yerindeyim bu gün işlerim çokk birazdan çıkıcam işlerimi yapacam canım

cennetlik ol inş ne tatlı bi insansın canım yarın öğleden sonra vericem kanı artık hayırlısı yoksada hayırlısı oyyy nohutum benim kız olursa manitan olurryerimseniben
canım hayırlı haberler getirirsin inşallah bugün bize.dualarımız seninle.
evet kız olsursa nohutum öper onu opuyorumnanaktan

günaydın canım .ohh iyi etmişsiniz walla gezin .
işler nasıl olsa olur .eşlerinizle vakit geçirin en güzel zamanlar şimdi.havada güzel gazin eğlenim.işleri de düşünmü .boşver bir gün de yapar bitirirsin .
bak ben hiç çıkamıyorum ya.hamilelikte herşey zor oluyo.yok acıkırsın yok tuvaletin geir yok belin ağrır.şimdi ben dışarı bile çıkmak istemiyorum çünkü evde alıştım yatıp dinlenmeye ve herşley evde sağlıklı meyve yiyon taze zamanında yemen gerekli besinleri yiyon ama dışada olunca düzenin bozuluyo.birde hava sıcak bunalıyo insan .hele hamileler 4 derece daha sıcak hissederler ya beni düşün bide bodrumda çatlıyom sıcaktan kapı dışarı çıkasım yok.
ancak akşam sahile yürüyüş yapmaya iniyoz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…