Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben senağlama senağlama senağlama senağlama

beryalcim listeye benide eklermisin yerimseniben
ekledim canım senide hayırlı olsun
merhaba kıslar ben geldim kıslar ya kaç gündür karnım çok ağrıyor nedendir acaba
merhaba canım hoşgeldin .
beryal allah senden razı olsun canım açmışın şu topiği sanırım kknın en fazla sayfa olan topiği bu bravo kız sana canım benim yaa
canım allah senden de razı olsun .
ama belenay açtı sayfayı.çok faydalı bir konuda açtı hepimiz paylaşımda bulunuyoruz ne güzel.dostluklar kuruyoruz.
durmuyoruz kız çalışıyoruzzz

inşallah canım yoktur bir sorun merak ettim vallahi nülüferde gelmedi onuda çok merak ettim
bu arada bir ara mavigözlü geldi canım benim halen etkisinde tabi kolay değil insanın canından can gidiyor yaa baba sonuçtaa

inşallah yoktur canım .
bu arada mavişin yaşadıkları kolay değil tabiki.ben de kaybettim babamı 20 yaşında 3 yıl şokytaydım .1 ay belden aşağım felç gibi oldu yürüyemiyordum üzüntüden geçici felç oldum .annemin ağlamaktan boyun damarları zedelendi .6 ay boyunlukla gezdi annem.
çok zor ve beim babam 47 yaşında ayrıldı aramızdan .çok zor yaaa.ne benim evlendiğimi gördü ne de nohutumu görecek senağlamasenağlamasenağlama

Beryal anacım bİzİm nohut suda dura dura ŞİŞtİ baŞka bİŞİ dİyelİm bzİ bu nokuta artık kızcak sİzsİnİz nokut ben kocaman delİkanlıım dİcek
hehe kızmaz beee
ama ne diyelim ki nohut ismi yapıştı bebişimin üstüne .nohut dedik nohut kaldı .
senin bebiş olunca değiştiririz abi nohut deriz nasıl vereliniortak

berya yaa sana birşey soracam canımm
yaa ben bu ay klomen kullandım fakat tam dr gideceğim hafta işe başladığım için dr de gidemedim biliyorsun ben aydında tedavi oluyorum yaa çok zor olur diye gidemedim
ama klomeni kullnadım yaa şimdiye kadar hep sol yumurtalığımda batma olurdu bu ay sağğ yumurtalığım batıyor arada birde rahmim çıkacakmış gibi ağrı giriyor arada devamlı değil yani çokta akıntım var bembeyaz tutkal gibi dünden beride sol yumurtalığım başladı ağrımaya ne oldu sence çok kafam karıştı yaaa bende yumurtlama günündeyim diye habire çalışıyoruz ama

canım doktora gtsen iyi olurdu ama bence yumurta çatlama dönemin olabilir .siz çalışmalara devam edin .
ama müsait zaman bulunca git. tedavini aksatma sakın .
bu ay çatlatma vurulmadınmı sen .1 kez daha deneseydin ya tatlı kuşum .

inşallah yoktur canım .
bu arada mavişin yaşadıkları kolay değil tabiki.ben de kaybettim babamı 20 yaşında 3 yıl şokytaydım .1 ay belden aşağım felç gibi oldu yürüyemiyordum üzüntüden geçici felç oldum .annemin ağlamaktan boyun damarları zedelendi .6 ay boyunlukla gezdi annem.
çok zor ve beim babam 47 yaşında ayrıldı aramızdan .çok zor yaaa.ne benim evlendiğimi gördü ne de nohutumu görecek senağlamasenağlamasenağlama
ayy beryalcim allahım hepimize birgün gösterecek ama genç ölüm vermesin kimseye gerçekten çok zor ben düşünemiyorum bile allahım korusun yaaa gerçekten çok zor bir durum allahım geride kalanlara büyük sabırlar versin yarabbim mafoldumben mafoldumben mafoldumben

hehe kızmaz beee
ama ne diyelim ki nohut ismi yapıştı bebişimin üstüne .nohut dedik nohut kaldı .
senin bebiş olunca değiştiririz abi nohut deriz nasıl vereliniortak

canım doktora gtsen iyi olurdu ama bence yumurta çatlama dönemin olabilir .siz çalışmalara devam edin .
ama müsait zaman bulunca git. tedavini aksatma sakın .
bu ay çatlatma vurulmadınmı sen .1 kez daha deneseydin ya tatlı kuşum .
ilk hafta işyerinden izin alamam diye gidemek canım inşallah bu ay geçsinde hem dr değiştiecem memnun değilim bundan saolsun mercanayşe yardımcı olacak aydında ssk bakan özel bir doğum hastanesi varmış oraya gidicem hem kanal filmi çektirmek istiyorum orda fiyatı uygunmuş bana 450 ila 650 demişlerdi ayşe çektirmiş 150 almışlar ondan orda çektirecem allah nasip ederse ekonomik açıdanda çok sarsıldık hep özel doktora gittik birazda ondan üzerine düşmedim cnaım yaaa

ayy beryalcim allahım hepimize birgün gösterecek ama genç ölüm vermesin kimseye gerçekten çok zor ben düşünemiyorum bile allahım korusun yaaa gerçekten çok zor bir durum allahım geride kalanlara büyük sabırlar versin yarabbim mafoldumben mafoldumben mafoldumben

amin canım .çok zor evet .
bende hep korkardım babam yada allah korusun annem ölse ne yapardım diye ama insanın korktuğu başına geliyo .
geriye kalana birşey olmuyo da vayyy gidene.
kalanlar bir şekilde yaşama devam ediyolar öyle yada böyle.
ama 10 yıl olucak nerdeyse hala bir gün gelecekmiş gibi bekliyorum babamı .inanamıyorum ya .kabullenemiyorum bir türlü.
ama yaşıyorum da bir yandan .bende anne olucam ama babam bunu hiç bir zaman bilemiycek torununu göremiycek .tıpkı düğünümü göremediği gibi.senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

amin canım .çok zor evet .
bende hep korkardım babam yada allah korusun annem ölse ne yapardım diye ama insanın korktuğu başına geliyo .
geriye kalana birşey olmuyo da vayyy gidene.
kalanlar bir şekilde yaşama devam ediyolar öyle yada böyle.
ama 10 yıl olucak nerdeyse hala bir gün gelecekmiş gibi bekliyorum babamı .inanamıyorum ya .kabullenemiyorum bir türlü.
ama yaşıyorum da bir yandan .bende anne olucam ama babam bunu hiç bir zaman bilemiycek torununu göremiycek .tıpkı düğünümü göremediği gibi.senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama
beryal yapma lütfen bak bende ağlıyorum burda ben seni üzmek istemedim yarı deştim özür dilerim yaaa baba başka birşey yaaa seni çok iyi anlıyorum bitanemmm mafoldumben mafoldumben mafoldumbenmafoldumben mafoldumben

ilk hafta işyerinden izin alamam diye gidemek canım inşallah bu ay geçsinde hem dr değiştiecem memnun değilim bundan saolsun mercanayşe yardımcı olacak aydında ssk bakan özel bir doğum hastanesi varmış oraya gidicem hem kanal filmi çektirmek istiyorum orda fiyatı uygunmuş bana 450 ila 650 demişlerdi ayşe çektirmiş 150 almışlar ondan orda çektirecem allah nasip ederse ekonomik açıdanda çok sarsıldık hep özel doktora gittik birazda ondan üzerine düşmedim cnaım yaaa

canım aydında yeni açılan bir özel hastane varmış .çok iyi diyolar hatta geçen hafta bir arkadaşım orda doğum yapmış 400 tl tutumuş çok uygun ve çok ilgilenmişler.
orayada sorun olmazsa.belki de gideceğin bu hastanedir.

CNM ıLTERCı ADET OLDUĞU GÜN BEN ARA BEN SANA RANDEVÜ ALAYIM ÇOK YOĞUN OLUYO BENıM DR AMA GıRıŞTE BEN,ıM LıSEDEN ARKADAŞIM ÇALIŞIYO O YARDIMCI OLUYO KARDEıM TABıKı YARDMCI OLCAZBıRBRıMıZE vereliniortakŞenizkaydirigubbakcemile5

beryal yapma lütfen bak bende ağlıyorum burda ben seni üzmek istemedim yarı deştim özür dilerim yaaa baba başka birşey yaaa seni çok iyi anlıyorum bitanemmm mafoldumben mafoldumben mafoldumbenmafoldumben mafoldumben

yok canım ben birden fena oldum da olsun ağladım rahatladım .
aklımdan çıkmıyor ki hiç
bazen eşime de sarılıp ağlıyorum öleeee.
o da üzülüyo yapma ağlama diyo ama elimde değil ki.
ben babamı istiyorum .daha doyamamıştım ki ona.beni bırakıp gitti.senağlama

canım aydında yeni açılan bir özel hastane varmış .çok iyi diyolar hatta geçen hafta bir arkadaşım orda doğum yapmış 400 tl tutumuş çok uygun ve çok ilgilenmişler.
orayada sorun olmazsa.belki de gideceğin bu hastanedir.
evet o hastane canımmm benimde tanıdığım geçen gün sezeryan oldu orda onlarda çok fazla ödememişler sskda var diye

CNM İLTERCİ ADET OLDUĞU GÜN BEN ARA BEN SANA RANDEVÜ ALAYIM ÇOK YOĞUN OLUYO BENİM DR AMA GİRİŞTE BEN,İM LİSEDEN ARKADAŞIM ÇALIŞIYO O YARDIMCI OLUYO KARDEİM TABİKİ YARDMCI OLCAZBİRBRİMİZE vereliniortakŞenizkaydirigubbakcemile5
tamam cnaım saol allah razı olsun arıyacam merak etme tatlımm

Ama adetİn 3 gÜnÜ gelmesİnİ İstİyolar hastanın canım
biliyorum canım merak etme ben ilk günü ararım sen randevu alırsın 3 günü geliriz
Hem gelİrken bÜtÜn tahlİllerİnİ getİrkİ parayla yaptırma bİdaha boŞuna
tamam cnaım aklımda onlarda zaten yapışık ikizgibi olduk tahlillerle heryere götürüyoruz yanımızda

X