Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

selam kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr
slm hg

hoşgeldin canişim Şeniz

yok cnm olurmu zaten yaza yazay yorulmuştukta ondan durduk
bu arada bende sana radyomdan şarkı armağan edecem

hoşgeldin cnm
grissini falan yiyebilirsin cnm arada
bu kadarda aç bırakma kendini tansiyonun düşmesin cnm

evet cnm nihayet bugün kesintisiz katıldım sizesositososito
ölemi frekansını sölede bizde dinleyelim kızz

eve gidince atıştıracam artık canım yaa bütün gün 2 dilim ekmek 1 tane domates biraz peynir yedim geberiyorum bugün çok kötü oldum ilk defa öyle oluyorum elim ayağım tutmuyor yaaa
yaa o kadarda değil ama halsiz kalıp bayılırsın cnm az ye sık ye

Halaya dewaammm kızlarrrrrr:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt hayırlı uğurlu olsun cnm çok sevindim

offfffff nilüfer için çok üzüldüm.kızlar görümcem kürtaj oldu.istemedibebeği

allah razı olsun canım ...allah kimseye yaşatmasın((((((((((((((
görümcen neden kürtaj oldu kız...ben üçbuçuk atıyorum nasıl olcam diye ne cesaret...keşke doğursaymış yazııkkk:KK43:senağlama

bende valla kolaya kaçıyom ablam tek tek yazamıyom

canım bir gün boyunca o kadarcık ne tutacak seni
sen çantanda grissini galeta falan bulundur
aç kalarak zayıflamak zaten en sağlıksız olanı
gerçi sen benden daha iyi biliyon ama neyse cnm dikkat et eve giderken bir marketten bişey al ye

bak ne yapacan biliyonmu
yapacan yatacan
konsantre olacan
sabaha kadar kalkmıycan
belinin altına yastık koyacan
tarçını bol bol tüketecen
başkada bilmiyom

sahi tarcın neye yarıyodu canım ya sana onu soracaktım nasıl yiyon bi formülü falan varmı

canım iyiyiz sağol.sen nasılsın .
akşam nasıl geçti .prenses teyzemiz nasıldı .nohutumun öpücüklerini ilettinmi :eek:
beryalim sağol akşam çok güzeldi melekler gibi olmuş benim prensesim bide sunuculuk yaptı ben tabi hemen sulu göz pozisyonumu alıyordum eşim tuttu elimi sus dedi kızı üzme bende tuttum kendimi bol bol resim çekildik video kaydı yaptık sabah kalktım hemen videoyu seyrettim görgüsüzlüğe bakarmısınkaydirigubbakcemile3tek duygulu an kardeşimin annemle babamda görseydi lafı oldu işte orda bittim bende ama herşeye rağmen çok güzeldi ayrıca nohutun selamıınıda söyledim çok sevindi teyzesialkisalkisalkissiz nasılsınız bakalım

bu rep nasıl veriliyodu canım
canım herkesin yazdığı mesajın sağında terazi var ona tıkla ve birşeyler yaz onayla o kişiye rep yani puan ver.
abyosun, ALARA1983, belenay, beryal, ESCALES, melike25, tombilibu, vildangel+
slm kızlar
selammmmmmmmmmm
kızlar var mı yeni haberler.nilüfer ne yaptı bileniniz var mı

Merhaba kızlar ay sonu gelıyor ben yıne yazamadım sıze hamıŞımızmı var yoksam
canım hoşgeldiniz ayşen74 ve beloşum .
evet hamilelerimiz var .SELIN-OZCAN . ve melike25 hamile :teytey::teytey::teytey:
az önce geldim mevlütteydim bizim için bol bol duaa ettiimmm
hoşgeldin canım .
allah kabul etsin
beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen geldiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmm
hoşgeldin canikommmmm
ben tekrar geldim birazdan yine giderim bu gün bi geldim bbi güttüm bende şaşırdım artık ama ben çok acıktım kızlar yaaa bu gün çok az yedim offf ölecem ben yaaaa
canım nasılsın bugün görüşemedik .ben geç girdim ve geçmişi okumaktan size yetişemiyorum .
bu arada nohutum öpüyo seni.ŞenizŞenizŞenizŞeniz
selam kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr
selam canım nasılsın .ösledik seni.
nohutum de seni soruyodu teyzoşum nerde diye.
ver bi dudak nohutuma da öpüşün bakim.ŞenizŞeniz
nisan 24 canım hoşbuldum:teytey::teytey:
yazdım tatlım listeye.

yk bitanem onlar ne yediğine okadarda çok karışmıyorlar ben bugün uyuşukluğumdan az yedim ama eve gidene kadar düşüp bayılmazsam iyi yarın burda olmazsam yada akşam üzri gelmezsem merak etdin yollarda bayılıp kala bilirim zor yazıyorum anacımm
kız allah korusun eşin gelsin seni alsın cnm
offfffff nilüfer için çok üzüldüm.kızlar görümcem kürtaj oldu.istemedibebeği

:1no2: oooff of o bebeğin ne günahı var allahtandamı korkmamış aldırırken:çok üzgünüm:

:eek: dün libidom yüksekti neden öyle olduysa anlamadım:1ninca:sırnaşık şeysırnaşık şey
farkettim:jeyyar:
arada bi oluyo insan nedense öyle
keşke hep olsa dimi:eek:
slm hg

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt hayırlı uğurlu olsun cnm çok sevindim
hb canımmmmm
allah razı olsun canım ...allah kimseye yaşatmasın((((((((((((((
görümcen neden kürtaj oldu kız...ben üçbuçuk atıyorum nasıl olcam diye ne cesaret...keşke doğursaymış yazııkkk:KK43:senağlama

nasılsın nilüfercm kaydirigubbakcemile3

beryalim sağol akşam çok güzeldi melekler gibi olmuş benim prensesim bide sunuculuk yaptı ben tabi hemen sulu göz pozisyonumu alıyordum eşim tuttu elimi sus dedi kızı üzme bende tuttum kendimi bol bol resim çekildik video kaydı yaptık sabah kalktım hemen videoyu seyrettim görgüsüzlüğe bakarmısınkaydirigubbakcemile3tek duygulu an kardeşimin annemle babamda görseydi lafı oldu işte orda bittim bende ama herşeye rağmen çok güzeldi ayrıca nohutun selamıınıda söyledim çok sevindi teyzesialkisalkisalkissiz nasılsınız bakalım

oyyyy kıyamam bak şimdi ben de duygulandım .ne güzel olmuştur tatlım benim .gelsin o bize nohutum öpsün onu gezdiriri nohutum onu .
canım tekrara tebrik ederim .allah yolunu açık etsin inşallah.:1hug:

slm hg

cnm veriyim az beklede daha acemiyim bende tam bilmiyom-tatlicadiarzu-
sahi tarcın neye yarıyodu canım ya sana onu soracaktım nasıl yiyon bi formülü falan varmı

valla tarçın rahmi kuvvetlendiriyomuş
çindeki kadınlar sakızla beraber çiğniyolarmış tükrük bezlerinden daha kolay emiliyomuş
hamile kalmayıda kolaylaştırıyomuş cnm
nilüş sütlaça katıyodu sende neyle yenebiliyosa yap yap ye

canım herkesin yazdığı mesajın sağında terazi var ona tıkla ve birşeyler yaz onayla o kişiye rep yani puan ver.

selammmmmmmmmmm

canım hoşgeldiniz ayşen74 ve beloşum .
evet hamilelerimiz var .SELIN-OZCAN . ve melike25 hamile :teytey::teytey::teytey:

hoşgeldin canım .
allah kabul etsin

hoşgeldin canikommmmm

canım nasılsın bugün görüşemedik .ben geç girdim ve geçmişi okumaktan size yetişemiyorum .
bu arada nohutum öpüyo seni.ŞenizŞenizŞenizŞeniz

selam canım nasılsın .ösledik seni.
nohutum de seni soruyodu teyzoşum nerde diye.
ver bi dudak nohutuma da öpüşün bakim.ŞenizŞeniz

yazdım tatlım listeye.

ay öpeyim bi dur bende nohutcumu çok özledim valla yaramazlık yapıyo yne dimi yaramaz nohut:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

farkettim:jeyyar:
arada bi oluyo insan nedense öyle
keşke hep olsa dimi:eek:

hb canımmmmm

nasılsın nilüfercm kaydirigubbakcemile3

iyiyim tatalışım bildiğin gibi.......
sen nasılsın rufuj nevar neyok ?????
yarın doktora gidiyorum işte son kez bakılacak..bide radyoloji uzmanı narkoza falan allerjim varmı diye test yapacakmış benneyaptımki

X