Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Şeniz
cikinnn, dezy, dil_nur+, ebrar42, gize+, hlymms, mercanayse+, nilaykisir+, pancuben, sevda_2073, tuugbaa_29, vildangel merhabaaaaaaaalaaaaaaaa
hoşgeldin canişimŞeniz naber

slm kızlar nasılsınıza.s.
hoşgeldin cnm ..biz iyiyiz senden naberŞeniz

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

koptum valla karnım ağrıyor :roflol::roflol::roflol:

havaya soktunuz beni bikaç şey daha anlatacamsırnaşık şey

hosbulduk canlarım keyfime bakıyom zaten dilnurcuum adet olamıyomussun saglık olsun inşallah hepimizin bebişleri en yakın zamanda geliverir
evet canım ya iki kere böyle oldu kendiliğinden olmadı hiç :sm_confused: inşallah geliverirler ummadığımız bir anda :Saruboceq::Saruboceq:

hoşbuldum gize hlyyms vildangel ve dilnur iyiyim kızlar bekliyorum aşılamam yapıldı bakalım şans gülecekmi bu sefer

ay kızlar ben gece uyuyamıyorum çok fenayım pazartesi test yaptırcam ama kendimi hamile gibi hissediyorum bana çok dua edin günler geçmiyo sanki şu anda 2 gün geçti adetim wc ye çok sık gidiyorum geceden sabaha 3 kez midemde bulanıyo bişey yiyince ama bunlar psikolojikte olabilir çatlıcam nolur hamiş olayımmm dua edinnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…