Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

merak etme kuzum sende yüzde 99 oldun çoğumuzda öyle yırttık delikafadulden
Aman ağzını hayır aç site etkinliği neyse de terazi hiçbir yere kaybolmasın bende çok fena panik olurum sırnaşık şey

diloş,ebrar,hlymss,huzeyfe,nilay niloş nuray sevgi konuşun kızlar vildoş kayboldun

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkiscanım benim saolasın çok sevindim yeni hamişlerimize süperrrrrr

kızlaaarrrr naberrrrrrrrrrrr birkaç gündür annemlerdeydim pc yoktu giremedim naber nasılsınız neler oldu bakim ben yokken hamişler varmı yada olamayanlar değişikliklerden bahsederseniz mutlu olcammmmm
hoşgeldin cnmŞeniz
2 hamiş var:teytey::teytey:
HE GOCİKOYU AKŞAM BUNALTIRIM KURDURUM BENDE

nerd kız benimki msn bile açmıyo hatta cep telefonu bile zorla ben kzıyom diye kullanıyo teknoloji katili
anaaam benimkide bana zorla yaptırıyo
cahil kalma herşeyi öğren diyo:mymeka:
geçende zorla format attıracaktı pc ye kaçtım valla işim var diyekaydirigubbakcemile
adam kafayı taktı matematikten sınıfta kalmıştım dedimde bana matematik çalıştırıyodusırnaşık şey
saol canım hoşbuldum nasılsın a.s.

vildoş niloş kızlar hepimizin cuması mübarek olsun:Saruboceq:

hoşgeldin gizecim
seninde cuman mübarek olsun cnmŞeniz

pcde yada topicte sıkıntı var sanırım safalar açılmıyor benneyaptımki

hamişlerimize sevindim rabbim sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin....
rado meselesi duydum ama benimde bildiğim bi program var aynıysa kulllanımında yardımcı olabilirim gamyoncuiremsu

sırnaşık şeysırnaşık şey aynen valla ben bu puanda kalmak istemiyom :roflol:
diloş,ebrar,hlymss,huzeyfe,nilay niloş nuray sevgi konuşun kızlar vildoş kayboldun
burdayım cnm kocikle konuştumda radyo açmayı öğrendim:lepi:
h.b vildancığım senden naber bu ay yeni gelişmeler bekliyoruz sendenyerimseniben

iyilik cnm ne olsun 2. klomene başladık
inşallah bende müjde veririm bu ayalkisalkisalkis

niloooşş kız hiç ses ver medin yaa canım yaaaa küsmüyüz kızzzz

açtım cnm flatcast mı bildiğin program

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…