Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Çörekotu hakkında bir hadisi şerif wardı.."Ölümden başka her derde devadır!" diye..Sızıntı dergisinde okumuştum..Anne sütünü arttırıcı özelliği de warmışş..

Olur walla kız gel beklerimm .. :) iyiyim ben de ya napiyim işte bi dedğişiklik yok..Dr umla konuştum erkeklik hormonum normal sewiyeye düşmüş şükür..ama ben bu birkaç ay klomen fln kullanmak istemiyorum dedim...Şimdilik ara werdim..yani yine korunmıycam da beynimden de atıcam yanii..bi taşınıyim de yeni ewe yeni bwebek olur artık inşallah :)

gelmemmi cnm :eek: bak ulaşım aracıma :jeyyar::eek:adres ver adres kaydirigubbakcemile2

cnm yeni evinde güle güle otur inşallah ev uğurlu gelirde sana bi bebiş verir rabbim kaydirigubbakcemile5

kızlar valla hem geçmişe bakıyom hem cevap yazıyom sümoş hoşgeldin cnm anca gördüm
princess of rain cnm sende hoşgeldin naber

valla cnm dün kocik gösterdi şurdan açacan falan diye ama anlamamışım açamıyom yoksa sizde dinliyceksiniz tabi :lepi:
çet yapılıyo
ordan derim "çok sevdiğim nilüş için tripkolikten gözlerinin yeşilini özledim"-tatlicadiarzu-:roflol:
bendende ne dj olur ama kaydirigubbakcemile3

ay allah iyiliğini versin kızz...arabesk sevmem ama bak güzel şarkılar çal delüüüüŞeniz

Kızlar bende kaçıyorum şimdilik.Yarın sınavım var biraz çalışayım.Kendinize iyi bakın öpüyorum sizi kocamaannnn.... :dilcikar:

kendini iyi hissetmene sevindim cnm hayırlısı olsun güzelim.Tabiki tüm dualarım seninlee olucak emin ol:Saruboceq: Şeniz

sağol tatlım ..gerçekten dualarınıza ihtiyacım var ogün..çünkü çok korkuyorum..dün hastahaneden aradılarda randevuyu kararlaştırınca kalbim küt küt atıyordu..teli kapadım 5dakıka sonra normal seyirine döndü kalp atışlarım...çok ödleğim sağlık konularında....neden böyle korku heyecan duyuyorum bilmiyorum ama hiç hastahaneyle işim olmadı doğru düzgün ondan sanırım...

X