Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

geçmiş olsun canımm ağrı kesici felan alsaydın yaaaa

evet canım kız sen benim köyü bilirsin haaa aydından kuşadasına gelirken yol üzerinde kirazlı köyü biliyormusun canımmm

hoş geldin noktamızın annesi nasılsın bakalımmm

kız doğru söylüyorsunda ne bileyim yaaaaa ben hamişte olsan bir kuzu felan görsem dayanamam severim yaaa

ne heyecanı yapıyorsun sen bakayın canım topla kendini hiç birşeye kaptırma bak üzülürüsün sonra zaten varsa hep birlikte halayda çekeriz göbekte atarız

güle güel canım cım kendine iyi bak öptüm
şükür iyiyiz canım
meraklı daha çok günü olan yarın aksama doktora gidip ona kalp krizi gecirttirecek olan bi anne adayıyım sen nasılsın....
allah iyiliğini versin senin anacım
merhaba canım
malesef evde hayvanım yok malesef diyorum çünkü çalışıyorum ve söylemesi ayıp çok geziyorum yani hayvan bakmam imkansız:KK43:((((

bende çok gezen biriyim canım ama ne bileyim heralde biraz bu huyumu babamdan kapmışım

4aydır ıstıyorduk bu 5inci ayımız cnm ya:1no2:
üzme tatlı canını bitanemmmm kafaya çok takıyoruz o yüzden dr gitmediyseniz bi gidin canım bakın bakalım birşey varmıymış

fıstık hanımlar bende kacıyorum yarın yine eltimde olacagım dün tadı damagımızda kaldı muhabbetin gece 1,5 ta geldik eve bide macımız vardı saat 4 te yattım su yemek işinide halldiyim biraz uzanıyım bebek yüzlüm gelince yemeksiz kalmasın...benimde enerjiye ihtiyacım var cumartesi görüşürüz kızlar...
güle güle canım

ben çıkıyorum kızzlar kendinize iyi bakın öptüm hepinizi yarın görüşürüzzz
sendemi gidiyorsun birtanem hadi bakalım görürşüz sonra bende çıkıcam

canlarım ben kaçar daha fön çektircemm
git bakalım süslü kokona bende çıkıcam kocama yemek yapıcam biraz da kendime bakayım makyaj felan yapayım adam güzel görsün beniii

pufiii 3 yıldır istiyoruz 8 aydır ölümlerden döndüm ben hiçbir problem yokken kalamıyorum nolur üzme kendini olur bigün içinde bi hosluk hissedersin tık tık ben geldim anne der sonra asermeye baslaersın...üzülme bak gidiyodum tam kıyamam mesajını gördüm yazma ihtiyacı duydum...

3 tae yumurtam varmış kızlar gün aşırı ilişki dedi pazartesi yine cagırdı olsun coooooooooooooooooooooooook mutluyum çükü ilk tedavim cevap verdi yumoşlarım
anam çalışın çalışın bol bol nohutum kardeş getirin .
benim ayrın adet günüm dua edin kızlar olmayayım :CüvCüv:
inşallah olmazsın tatalım .
slm kızlar ben geldim a.s
selam canım .
selam tatlım sana yazdım ama .şimdi bak çalışan kadınların doğum dan önce 2 ay doğumda sonrada 2 ay olmak üzere kanuni 4 ay yani 16 hafta izin hakları var .sen 7 ay bitince yani 7 buçuk aylıkken falan devlet hastanesine gidip kaç haftalık olduğunu doktora onaylatıp doğum için 2 aylık rapor alıcan .sonra doğumunu yapıcan .devlette yada ssk anlaşmalı özel hastanede de yapabilirsin .doğum kağıtlarını ve doğumdan sonraki 2 ay için raporunu alıcan .sonra tüm raporlarını ssk ya götürüp raporların bitince paranı alıcan .
benım umudum da hazırana kaldı kıslarrrr =(

kıyamama canım benim üzülme.inan bugün aklımdaydın .nerde bu toprağım dedim.

beryal bacım nasılsınn nohuta sarıl teyzeleri için

escalesim virgülümüz nası:)))üzüyomu annesini

iltercim görüşürüz bacım ararım seni

X