Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

escalesim hoşgeldinnn
hoşbulduk canım anam ben sitede görünüyorum ama saolsun işler benim peşimi bırakmıyor
hoş geldin güzelim.hihoyyythihoyyyt.ben çıkıyorum..kendine iyi bak...byee gamyoncuiremsu
hoşbuldum canım bu arada sanada güle güle canım görüşürüz
slm adı güzel hanım adını her su sayfada gördüğümde bi istanbul yapıp geliyorum usaga:1no2:

saol canım benim bu arada sana o mutluluğu osevinci vermişsem çok süper bir şey nasılsın bakalım

iyi olmaya çalışıyorum başıma ağrı girdi gözümü açamıyorum
geçmiş olsun canımm ağrı kesici felan alsaydın yaaaa
iltercim bizim buralarda başka ya köylerimiz yakın hayvan sevgisini doya doya alıyoruz allahım gurbette olanlara yadım etsin canlarım yaaa
evet canım kız sen benim köyü bilirsin haaa aydından kuşadasına gelirken yol üzerinde kirazlı köyü biliyormusun canımmm
hoş geldin noktamızın annesi nasılsın bakalımmm

kız doğru söylüyorsunda ne bileyim yaaaaa ben hamişte olsan bir kuzu felan görsem dayanamam severim yaaa

bende heycen yapmıcam dedim ama ellerim titriyo aklıma gelince of ya umudum yokken böyleyim gelecek ay napcam kimbilir
ne heyecanı yapıyorsun sen bakayın canım topla kendini hiç birşeye kaptırma bak üzülürüsün sonra zaten varsa hep birlikte halayda çekeriz göbekte atarız
kızlar kendinize iyi bakın..hepinize iyi akşamlar dilerim..hoşçakalın..yarın görüşmek üzere..byee
güle güel canım cım kendine iyi bak öptüm

Bebek pudrası duymamıştım denerim öyleyse.Bu arada gerçekten bu konulara ilgilisin.Sen bir gir sınavlara falan istersen veterinerliğin....

bunlar neki kedimi ben dogurttum bütün hasta gelen bebekleri iyilestirmek için veteriner gibi günde 6 saat veriyorum arastırmaya...işimiz petshopta olsa sokak kedilerinin bebekleri bile gelse onlara yuva buluyoruz egeer çok küçüklerse evde ek besin takviyesi yapıyoruz bunlar ölçülü hazırlanması gerekenler bir kedinin kulak iltihabı varsa ne yapılır gözleri miyavlamasından neder anlarım esim bile hayret ediyo ama arada bana hayatım bu yine ne diyo diyo bende ne anlatmak istiyorlarsa onu söylüyorum yaptıgında kedilerimiz grıl grıl oyunlar yapıyo bize...bütün gün beraberiz beraber uyuyoruz yasıyoruz geziyoruz vs.ne bekliyosun burdaki veterinerler inekten koyundan attan essekten anlıyor sadece...:sm_confused::sm_cool: kendimle gurur duyuyorum...

evde beslenen hayvanlara gelince benim birtane çenesiz bi sultan papağanım var bide sincabım

merhaba henüz tanısmadık sincap bulmak zor heleki kolonisiz yasayanı kızıl mı rengi boz mu?

sultan papaganlarıda aslında konusmayı sevmeyen ama sahibine asık olan hayvanlardır yani konusmaları size yaptıkları kur sizin dilinizden size asklarını anlatıyorlar ilginç degilmi
CADIARZU

Bak bu konuda tebrik edereim seni.Kuş türünden anlayan veteriner sayısı çok az.Hayvanlar konusunda da yeteneklisin devam et bence....

Ayy alemsin... Sevince hiç bir şeyleri bize tiksinti vermiyor.Bende şimdilik kuş türüyle haşır neşirim.Henüz kedi köpek beslemedim belki ileride onlarıda beslerim...
ben biraz tuafım bir zamanlar canım çok depresyona girmiştim baya kötü idim ozaman bekardımda işten felan ayrılmıştım babam kuz aldı geldi bana çok sevdiğimi biliyor kucağımda akşama kadar onun la duruyordum hiç ayırmıyordum yanımdan

meraklı daha çok günü olan yarın aksama doktora gidip ona kalp krizi gecirttirecek olan bi anne adayıyım sen nasılsın....

sincabım kına rengi çok güzel eşim ava gittiginde yavruyken buldu şimdi7 aylık

papağan ise sürekli yavrum diyo öpücük atıyo ve adımı söylüyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…