Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ben seyretmiyorum canım arada annelerde görüyorum ama seyredenler kadar biliyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ben hiç dizi seyretmiyorum bağımlılık yapıyor sonra gezmeye gidemiyoruz biz karı koca çok gezentiyizde
haber seyretmiyorum şehit haberleri oluyor günlerce ağlıyorum kendime gelmem zor oluyor aynı şekilde bu acı dolu proğramlarıda seyredemiyorum yani anlıyacagın tv de birtek yabancı film ve maç seyrediyoruz sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

haklısın canım ama ben akşamları o kadar yorgun oluyorum ki biraz yürüyüşten sonra bir dizi izlemek beni rahatlatıyor zaten hafta içi bir yere çıkmıyoruz

kızlar yaaa ben mavigözlüyü çok merak ediyorum babası öldüğünden beri hiç gelmedi gerçi gelemiyeceğini söyledi ama yinede merak ettim keşke telefonu felan olsaydıda arasaydık yaaa kızcağazı nasıl acaba inşallah biraz toparlanmıştır

bebis02, Beci, beryal+, chen, ebrar42, ESCALES, mercanayse+, neslihan165, Niran77, ozbek83, peri38 kuzlar konuşsanıza yaaaaa bak gidicem şiimdi amaa
burdayım gülüm burda hem alış faturası giriyorum hem size yetişmeye çalışıyorum valla bacım ben
kızlar ben ölüyorum galiba başım ağırlaştı gözlerim kararıyor bogazımda sanki koca bir yumruk var kulaklarım çınlıoyor kasıklarım ağrıyor ayaklarım buz gibi ama terliyorum artık helvamı yaparsınız demin eşimede vasiyetimi söyledim
anam dur nire gidiyon daha bebiş gelicek daha onu sevicez az anasına çektirecek sonra gülücükler atıcak dimi kızlar dursun gitmesin biz ona sağlamkende helva yaparız anam :ecrin_bebek:

Kızlar hoŞgeldınız..
Çok mÜsaıt olamadım katılamadım.
.bır ıŞ var halledım gelıorum....

haklısın canım ama ben akşamları o kadar yorgun oluyorum ki biraz yürüyüşten sonra bir dizi izlemek beni rahatlatıyor zaten hafta içi bir yere çıkmıyoruz
vallahi bende evde oturamıyorum son 2 haftadır sadece dün akşam evdeydim ondan seyretmiyorum cnaım esasında çok güzel oluyor eskiden bekarken seyreerdim çemberimde gül oya dizisinin hastasıydım mesela ama şimdi seyretmiyorum eşimde pek sevmiyor

iyim canım ama başım dönüyo midem bulanıyo çok sık idrara çıkıyorum sanırım fena üşüttüm :bbo:

X