Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar buğü eler oluyo bana sabah 7 kalktım 11.30 biyattım 15.30 kalktım aptal gibiyim biri bei çimdiklesin kedime geliyim yaaaakaydirigubbakcemile

selam arkadaşlar herkes iyidir inşallah
hoş geldin niran nasılsın

kızlar buğü eler oluyo bana sabah 7 kalktım 11.30 biyattım 15.30 kalktım aptal gibiyim biri bei çimdiklesin kedime geliyim yaaaakaydirigubbakcemile
neden kız öyle oldun sennnn kalk bakayım elini yüzünü yıka sohbete katıl iyi gelir

BecıcıĞım.. Benım koca bır azgın..sormaa....bırde saĞolsun hakkını yemım ılk gÜnkÜ gıbı evlılıĞımız...4 yıllık evlıyız ama hıÇ bır akŞam sarılmadan uyuyamıyoruz...rabbım herkesın mutlu etsın bızıde ayırmasın...bırde bebıŞleımız olsun...

iyim canım başım dönüyo sanırım tansiyonum düştü

miğdende bulanıyormu:) ya niye tansiyonun düşdü canım bende grip oldum ya burnumu silmekten bi hal oldum yara oldu zaten ve evde bi oh diyip yatamicam kaynanam saolsun bide bugün uzun zamandır eşimle beklediğimiz bi tiyatro var ve ben başımı kaldıramıyorum oda gitmeyi çok istiyor hasta hasta gidicez ne yapalımsenağlama

valla canım bulanıyo:)))))kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

chen sen yine ağlıyormusun bak kızıcam ama klava: geçmiş oldun canım dikkat edin kızlar üşütmeyin aman diyeyim

klava:

valla bende biliyom kalktım akşama ekmek aldım geldi ama bi acayibim hiç böyle yapmazdım buğün ütü yapcaktım kaldı valla
dikkat et belki üşütmüşündür ondandır canım benim

kızlar ben ölüyorum galiba başım ağırlaştı gözlerim kararıyor bogazımda sanki koca bir yumruk var kulaklarım çınlıoyor kasıklarım ağrıyor ayaklarım buz gibi ama terliyorum artık helvamı yaparsınız demin eşimede vasiyetimi söyledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…