Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

z@z@
belenay
zeyno23
medura
yumyum
minos
nix
gülen
doğa6
durulaltug
hilal1975
ecetuna
karagözlü
sevdagül
gozdenç
yeşimcik
süar
gözek
blackrose23
cano77
rem
morgül
g sezen
bengüsu
r2d2
paylaşım
figen26
nazlımelek
yazgülün(esmabüyük)
mazbut
alin
perçe
ggaye
tiviti
mervess
liligum
claire
bebişiiiim
tavşanlı
nazlııı
nesgül
peteknur
h.mine
e-u
onuseviyorum
tatlımelek
limon
nevinırmak
birde ben varım kızlar beni unutmuşsunuz:a015:

yum yum kız üzülme eh biraz daha bizimlesin napcan bir dahaki sefere yaşasın umut listesi kız ilk sen çıkamadın diyemi üzüntün he söyle bakem daha dur çıkan olmadı hala bir şansın var amaaaaan şaka yapıyorum olur olur rabbim hayırlısını nasip etsin tatlım

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
belenay
blackrose23
bengüsu
bebişiiim
claire
cano77
dilek83
doğa6
durulaytug
ecetuna
e-u
figen26
ggaye
g sezen
gözek
gozdenç
gülen
h.mine
hilal1975
karagözlü
limon
liligum
medura
mazbut
mervess
minos
morgül
nazlııı
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rem
r2d2
rockwell
sarı şeker
saruboceq
seherim
sevdagül
sultan49
süar
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
yastev
yazgülün
yeşimcik
yumyum
z@z@
zeyno23

iki güzel daha ekledim listeye hadi bakalım hayırlısı

kızlar burda fsh değerini ölçtüren varmı
çok merak ediyorum benimki yüksek çıktıda.

parılcım benimki 10.9 cıkmıştı ama dr um hiçbişey demedi iyi normal dedi seninki kac

benim ekimde 17 çıktı .doğum kontrol hapı kullandım aralıkta 9,83 çıktı
ama bildiğim kadarıyla benim değerlerim yüksek.16-17 zaten erken menepoz gibi bişeymiş.

kıslar bugün dr gittim son düşükten beri adet olmuyordum birde iltihap şüphem vardı ama mantar varmış çatal muayenesi oldum alttan çok canım acıdı artık zoruma gidiyor yarın tekrar gitcez tahlil verdi yine dr çok takipçi sürekli değerlerime bakar rabbim ne olur bizlerede nasip et hayırlı sağlıklı uzun ömürlü vatana millete ailesine hayırlı insan sanada hayırlı kul olan evlatlara ana babalık yapmayı rabbimm doldur artık bu çilemizi kıslar hep bir ağız dan aminnnnnnnnnnnnnn edaları duymak istiyorummm
bu arada adet görenler üzülmesin adet bekleyenlerde isimlerinin karşısına adet tarihi yazabilirler böylelikle birbirimizide takip etmiş oluruz ne dersinizzz

canım benim gecmiş olsun mantarda cok zor ya bend her sne oluyorum senın hamile kalamamanın nedeni ne canım sanırım birde düşük yapmışsın nedenini söyldimi doktorun bu arada hepimiz icin ıcten bir şkilde aminnnnn dedim canım benim

umut listesine benide ekleyin arkadaşlar aşılama oldum 14 şubatta şafak 13 gün bakalım

günaydın arkadaşlar sizlere bişi sorucam ya bu yumurtalam takibi nasıl yapılyıo doktor nasıl bakıyo
canım önce adet düzenleyici ilaç kullanmaya başlıyosun 2-3günde birvajinal muayene yapıyor doktor ilaç bittikten 1yada2gün sonra çatlatma ilacını kullanıyosun 1-hafta süreyle günaşırı eşinle çocuk çalışması yapıyosunuz sonra beklemeye başlıyosun

canım önce adet düzenleyici ilaç kullanmaya başlıyosun 2-3günde birvajinal muayene yapıyor doktor ilaç bittikten 1yada2gün sonra çatlatma ilacını kullanıyosun 1-hafta süreyle günaşırı eşinle çocuk çalışması yapıyosunuz sonra beklemeye başlıyosun

ANLADIM CANIM ÇOK SAĞOL VAJİNAL YANİ OFF YA ÇOK SIKICI BU MUAYENE HİÇ OLAMDIM ONDAN KORKUYOM YA

Peki Arkadaşlar Benim Adetimin Ortalarinda Hatta şimdi Bile Yumurtaliklarimda Batma Ve Hafif Arar Ara Ağri Oluyo Yumurta çatlayinca Böyle Oluyomu Sizdede

slm kızlar normalde bugun regl olmam gerekıyo ama hala tık yok ınsallah hamısımdır ama ıcımden bı hıs dılsın dıyo :KK43:

X