hamile kalmak isteyen anne adayları dertleşmeye ne dersiniz???

baharkartal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2010
73
0
36

ben 22 yaşında 5 yıllık evliyim.ve 8-9 aydır korunmasız ilişkiye girmeme rağmen hiç hamilelik yaşamadım.ve çok istiyorum.
beklenmeyen adet tarihim 15 kasım 2010 bakalım yine bana hüsran yine bana hasretmi var???
umarım bu topic hepimize uğurlu gelirde hamiş haberlerimizi duyururuz burda ...

ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİB ETSİN DUALARIMLA;

HOŞGELDİNİZ.....

baharcim yeni topigin hayirli olsun insallah hepimize ugur getirir
adet tarihimiz ayni zaten az kaldi cok heyecanlaniyorum gün gectikce:18:

merhaba arkadaşlar, bende bu ay kendimden çok emindim.. ama beklenen adet tarihimden bir hafta öncesine regli oldum.. çok kafa yorunca psikolojik olarak bünye ters etki yapabiliyor, gerçi şimdiden önümüzdeki bir ayı nasıl geçireceğim diye düşünüyorum.. zaman geçmiyecek sanki. oysa herşeyin başı sabır. Allah hepimize hakkımızda hayırlısını kısmet etsin. canım çok sıkkın kızlar yaa bu konuya ya hayırlısı bakalım..

kızlar Allah hepimizin hakkına hayırlısını versin bende çok istiyorum ama bakalım kaç yıllık evlisiniz kızlar ?

selam arkadaslar bende araniza yeni katilanlardanim.cogunuzla ayni kaderi paylasan biriyim.gelelim benim durumuma;ben yaklasik 1.5 yil hapla korundum.gectigimz mart ayinda bebek sahibi olmaya karar verdik.hapi biraktim hemen folik aside basladim.hapi biraktigim ay doktor kontrolune gittim smeer testi yumurtaliklarin kontrolu falan yapildi hic bir sorun cikmadi.biraktigimdan beri 4 5 kere adet gordum 2 ayda bir 3 ayda bir faalan.tabi herseferinde umitleniyorum simdiye kadar 20 tane test harcamisimdir.doktoru aradim 17 araliga randevu verdi bakalim ne olcak.bu arada en son ekimin 25 inde hastalandim.bu ayin 15 iyle 17si arasi kahverengi lekelenme oldu ilk defa bole bisey basima geldi ve o gunden beri bi acayibim kasiklarimda batma var goguslerim cok hasas.sanirim ustune cok dustum psikolojik olabir.yorumlariniz icin simdiden tesekkurler.

arkadaşlar ben tamı tamına 4 senemi doldurdum ve 5.senemdeyim evliliğimde.2010 şubat ayından beri korunmasızım ama hiç hamilelik yaşamadım.yaşım 22 . eşimle 2-3 ay önce dktora gittik eşim için sadece.DKTR EŞİMDE VARİKOSEL OLDUĞUNU DİREKT AMELİYAT DEDİ VE ÖZEL MUAYENE HANESİNİN KARTINI VERDİ.GİTTİĞİMİZ HASTANEDE BİLİNEN VE ÖZEL BİR HASTANEYDİ.İLK RUTİN KONTROLDE AMELİYAT DENDİ.SPERM SAYISI DÜŞÜKMÜŞ.CANLI %40 CANSIZ%40 BAŞ KUYRUK FLANDA UNUTTUM.AMA BU VERİLERLE HAMİLE KALABİLİRMİŞİM.AMELİYATTA DEDİ.KAFAMIZ KARIŞTI.O YÜZDEN NE DKTR NE BAŞKA BİŞİ ÖYLECE KENDİLİĞİNDEN ALLAH NASİB EDERSE DİE BEKLİYORUZ.YALNIZ BEN HİÇ DKTR GİTMEDİM.PEKİ İYİ BİR ÜROLOG MU YOKSA JİNEKOLOG MU BU POZİSYONDA İSABETLİ BİR TERCİH OLUR CVP VERİN BAna.ürolojiye kadınlarda gidiyor teyzemin kızı 4 ay tedavi gördü.kocasında VARİKOSEL VAR ŞİMDİ BU AY AMELİYAT OLACAK.ONLAR 2SENEDİR İSTİYORDU HEP TEDAVİ OLDULAR HENÜZ BİŞİ OLMADI.ŞİMDİ EŞİ AMELİYAT OLACAK BAKALIM..DOKTOR 3-6 AYA KALMADAN HAMİLELİK OLUŞUYOR DEMİŞ.ALLAH'IM ŞİFA VERSİN HEPİMİZE.HAYIRLISINI YAZSIN BİZLERE.

TATLIM EN İYİSİ DOKTORA GİT DERİM BEN.PİSKOLOLOJİMİZ BOZUK OLURSA İYİ HİSSEDEMEYİZ VE BU HÜSRANLAR KÖTÜ SONUÇLAR DOĞURABİLİR.ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM.ALLAH EN YAKIN ZAMANDA MELEĞİNİN HABERİNİ VERİRDE SANA,SENDE BİZE SÖYLERSİN.AYYYY KIYAMAMMMM YAAA

ben 16 aylık evliyim.6-7- aydır gebelik elde edemedim. jinekolağa gittim 2 ay önce.prof. tu. ii bi dr.hiç bir sorunun yok dedi.ama ben kg konusunda endişeliyim nedense.boyum 160 kilom 58 boyuma göre fazla.göbek çevresinde yağlanma var.zayıflayıp eski kg.ma dönsem 51 filan.aklımda isürü soru işaretleri.geçen ay yumurtlama testi de yaptım.ama ne aynı saatte ne de 4 saat idrar tutarak yaptım.onu da kaçırdım.bu ay yine yapıcam bakalım.çok istiyorum bi çocuğum olmasını.dr. a gittiğide adetliydim.onun üstüne bu 2. adet görüşüm.ben baya bi evham ve stres yapıyorum.takıyorum.rahat olamıyoum.bi sorun yoksa neden peki diyorum.Kimilei bu forumda anlatırlar ya tedaviyi bıraktım kafama hiç takmadım aklımda bile yoktu o ay hamile kaldım diye.Şaşıyorum doğrusu.O zaman herkes boşversin.ama olmuyo işte.Hep insanın aklınınbir köşesinde.Allah tez zamanda yüzümüzü güldürsün inşallah.

baharcim biraz dertleselimmi ne dersin
bu ay bakalim yine hüsranmi var bize insallah yoktur yaaa
cok istiyorum ama nedense bu ay nerdeyse hic düsünmedim bu konuyu
acikcasi aramizda kalsin fazlada calisma olmadi nedense hehe

varmi sende belirti falan

merhaba arkadaşlar.10 aylık evliyim ve ilk günden beri bebek istiyoruz.fakat ilk 3 ay bilinçsizlikten sonraki 2 ay üşütmüştüm zature olmuşum ilaç içiyorum diye korunduk.5 aydırda nasip artık.çok takmıyorum fakat psikolojik olarak sarsılıyorum.iş ortamım çok sitresli ve yoğun.ve arkadaşımın biri(bekar 34 yaşında)sürekli yengem ablam falanca kişi hamile v.s sürekli laf vuruyor.bu da ister istemez psikolojik olarak etkiliyor beni.zaten çekemediğinden yapıyor bebek dahil herkonuda laf vurmaya çalışıyor.allaha havale ediyorum.allah herkesin kalbine göre versin inşalllah.doğum nikah ölüm şaşmazmış.vardır bunda da bir hikmet.demekki onunda zamanı var.rabbim herşeyin hayırlısını versin.allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.

amin canim...
bizde 10 aydir istiyoruz ama simdilik bisey yok ama Rabbim tez zamanda kavustursun bizi bebislerimize

daha 10 aylık evliymişsin neden bu kadar kafana takıyorsun inşallah hayırlısı ile olur canım sıkıntı yapma herkesin lafını

canım dertleşelim ne demek.valla tostinin sayfada yazdım burayada yazimmm...

geçen aydan kalma bel ağrılarım var,sanki belimin ortasından bişiler çekiyolarmış gibi.1 haftadır uykuya aç,2kilo vermişim.akşamları yemek yemiyorum.2gündürde göğüslerim şişti acıyor çokk.valla bizdede yoğun çalışma yok.yumutlamadan önceki ve sonraki gün oldu o kadarcık.malum 15 kasımdan sonra miss günlerde yani.

belki olur içimde bir umut varrrr hep.....

inşallah bakalım ne olcak 12 aralık bekliyorum ben ama 12 aralık gelme olurmu

aynen canim yumurtlama gününden önce oldu ama aksine tamda yumurtlama günü giremedim iliskiye:26: sonra bide yumurtlamadan sonraki gün
o yüzdenmidir nedir hic umutlu degilim ama insallah olur yaaa

valla bende ne gögüste sislik veya hassasiyet ne bel agrisi nede baska bir belirti var bakalim hayirlisi
Rabbim gönlümüze göre versin

Merhaba kızlar
Hepimiz aynı bekleyişteyiz sanırım..hepimiz için en güzeli en hayırlısı olsun.
Bende 3 ay önce bıraktım bıraktıkrtan sonra adette gecikmeler oldu en son 6 gün gecikti heyecanlanmamak elde değildi ancak pat diye kırmızı rengi görmek hüsrana uğrattı :)
ancak yumurtlama günü hesabı yapanlarda var yapmayanlarda var..yapmayanlardan daha olumlu bilgiler aldım..Yani mutlaka takibini sağlamak gerekir mi ,artık bende bilemiyorum??
hepimize bol şansss

merhaba arakdaslar yeni katıldım aranıza herkesin kandili mübarek olsun bende bebişş istiyorum ama olmuyor allah isteyen herkese nasip etsin bugecenin hürmetine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…