Hamile kalmak için uğraşanlar 4444 selati tefriciye ile dua edelim

kusura bakmayın uzun süredir giremiyorum ben okuyamayacağım maalesef çok yogunıum benim sıram geldi diye mesaj okudum zorlamak istemem ama yinede okumak isterseniz de çok memnun kalırım hayırlı evlat isityorum dileğim budur öpüyorum herkesi

kusura bakmayın uzun süredir giremiyorum ben okuyamayacağım maalesef çok yogunıum benim sıram geldi diye mesaj okudum zorlamak istemem ama yinede okumak isterseniz de çok memnun kalırım hayırlı evlat isityorum dileğim budur öpüyorum herkesi

Zaten bu senin için okundu 244 tane eksik onuda müsait olunca tamamlayabilirsin bizde sıradaki arkadaşa başlarız

arkadaşlar kaç kişi kaldık ...bunu bır yazarmısınız bana ben bu hafta musaıtım...okuyabıldıgım kadar okuyacagımmm

zaten bu senin için okundu 244 tane eksik onuda müsait olunca tamamlayabilirsin bizde sıradaki arkadaşa başlarız

inanın çok yogunum hiç giremiyorum geri kalan 244 okurum ben eksik 244 kaldı degilmi allah sizden razı olsun hakkınızı helal edin müsait olursam tekrar bende fazladan ne kadar okursam yazarım sıradaki arkadaşa okudugumuz arkadaşlar arasında hamile kalan oldumu merak içindeyim sevinecegim ona göre öpüyorum sizleri dillerinize saglık

inanın çok yogunum hiç giremiyorum geri kalan 244 okurum ben eksik 244 kaldı degilmi allah sizden razı olsun hakkınızı helal edin müsait olursam tekrar bende fazladan ne kadar okursam yazarım sıradaki arkadaşa okudugumuz arkadaşlar arasında hamile kalan oldumu merak içindeyim sevinecegim ona göre öpüyorum sizleri dillerinize saglık

Evet canım senin tefriciyen 244 adet eksik onu okuyup duani tamamlayabilirsin ayrica siradaki arkadaşlar içinde okumaya zorlarsan kendini çok makbule geçer çünkü tefriciye okuyan kişi sayısı baya azaldi bu arada duasi tamamlanan arkadaşlarımız arasında ecelik arkadaşımız hamile hepimiz çok sevindik onun için Allah hepimize aynı duyguyu tez zamanda tattirir inşallah

X