Hamile kalmak için uğraşanlar 4444 selati tefriciye ile dua edelim

absimisia

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2014
338
111
34
Arkadaşlar ben uzun zamandır hamile kalmak için uğraşıyorum bu uğrasimi da dua ile güçlendirmek istiyorum kişinin başkası için gönülden yaptığı duanin daha makbul olduğunu hepimiz biliyoruz bu yüzden diyorum ki burada bir grup oluşturup.sırayla birbirimiz için selati tefriciye okuyup dua edelim :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben uzun zamandır hamile kalmak için uğraşıyorum bu uğrasimi da dua ile güçlendirmek istiyorum kişinin başkası için gönülden yaptığı duanin daha makbul olduğunu hepimiz biliyoruz bu yüzden diyorum ki burada bir grup oluşturup.sırayla birbirimiz için selati tefriciye okuyup dua edelim :)

bnde varim napiyoruz cnm

Arkadaslar zaten burada boyle bir grubumuz var sizde katilin bize her hafta birimize tefriciye okuyoruz

Evet var gördüm bende ama yeni katilimda en son size sıra geliyor siz zaten bir grup olusturmussunuz döngü ona göre gidiyor bizde ayrı bir grup olursak daha kendi döngümuzle kisa sürede dualarimizi tamamlariz diye düşünüyorum

Tabiki siz bilirsiniz ama benim düşüncem ne kadar kişi olursa kabul olma ihtimali o kadar yükselir inşallah kimin duasinin kabul olacagi belli olmaz takdir sizin rabbim gonlunuze gore versin inşallah

Tabiki siz bilirsiniz ama benim düşüncem ne kadar kişi olursa kabul olma ihtimali o kadar yükselir inşallah kimin duasinin kabul olacagi belli olmaz takdir sizin rabbim gonlunuze gore versin inşallah

:) amin canım sağolasın bu arada senin dediğin yere baktımda orda bende okumak istedim fakat listeye eklenmedim sanirim gelecek hafta yeni okunacak kisi listerine eklenince okuyacam cevap almadım daha benim vaktim bol orda da burda okurum amaç niyet hep aynı farketmez yani ha orası ha burası

:) diyorum ki şöyle 8-10 kişi toplansak cumadan cumaya tefriciye okuyup tamamlasak dua etsek birbirimiz icin hem mübarek gün hemde böylelikle ayda 4 kişi için dua etmiş oluruz .

merhaba ben aranıza yeni katıldım bende varım tefriciyye okumaya duaya ihtiyacım var
:emir_bebek:

tamam geldim..ama niye sadece cuma? bide kaçar tane düşüyor şimdi??

:) özellikle cuma diye birşey yok aslında cumaya kadar 8-10 kişi toplanıp bu vesileyle mübarek günde niyet ederek başlarız diye cuma dedik şuan seninle beraber 6 kişi olduk sanırsam kişi başı 740 tefriciye eder buda ilerde daha kalabalık olursak sayı düşer tabii

merhaba ben aranıza yeni katıldım bende varım tefriciyye okumaya duaya ihtiyacım var
:emir_bebek:

bende varım arkadaşlar 20 kişi bulalım bölelim her hafta birimize okuyalım rabbim dualarımız kabul eder çünkü aynı derdi olanlar biribirini anlar sıralama yapalım liste oluşturalım edelim dualarımızı

bende varım arkadaşlar 20 kişi bulalım bölelim her hafta birimize okuyalım rabbim dualarımız kabul eder çünkü aynı derdi olanlar biribirini anlar sıralama yapalım liste oluşturalım edelim dualarımızı
Merhaba, kan degeriniz yükseldimi? Umarım yukselmistir....benim 9.gunde tek seferlik pembemsi ve k.rengi gibi akintim oldu hemsire test yaptir dedi.....kan testim 2.00 cikti hemsire ilaci birak negatif dedi..o akşam doktoruma gittim erken yaptirmissin dedi..13.gunde 6.07 cikti....15.gunde 8.7 çıktı. ...c.tesi tekrar bakılacak. ...doktorum takip ediyor

X