Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Bende Can'ım ya :) kadın olmak zor
Sorma cok stres cokk yaaa bi yandan kendimden supheleniom yani bi problem mi var diye, bi yandan erkek tarafinda mi sorun var diye dusunuyorum, tabiiki daha yeni basladk denemelere aylarrrca deneyen cok var cevremde ama insaniz iste. Bi yandan da diyorum bebek yapma islemini mi bilmiom yanls yapiom ben diorm :)) komik belki ama 2gunde 1 yapiorm, yumurtlama zamanina dikkat ediorm, hemen kalkmiorm vb. Daha napabilirim bilmiorm :))

Can'ım sen öyle düşünüyormusun bende erkek boşalınca geri dışarı çıkıyor ya bende kesin bir sorun var içerde niye durmuyor bunlar nasıl Bebek olacakdiyordum ee kimseye de soramıyorsun cahillik işte

Evet evet. ben de buna takildim cnm bi ara. Arastrdim geri disari cikmasini, bende sorun var sandim. Ama herkeste oyleymis hatta ufacik bi damlada bile birsuru sperm varmis aslinda...
ama yine de hemen ayaga kalkmamak lazim diyor doktorlar falan da..

yani ben boyle biseyi kime sorucaktim ki allahtan boyle forumlar var kizlar konusuyorlar da biz de ogreniyoruz :)

Aynen öyle Can'ım bide ben evliliğin ilk ayı vajinusmusla uğraştım gerçi tam vajinusmus denemez ama onun gibi bir şeydi her şeyi yeni öğreniyorum çok şükür

Canim ayni program biliyorum. Bende ona göre hareket etmistim yumurtlama bitince iliskiyede dikkat etmedim okadar megersem o ay gec yumurtlana olmus onuda adetim gecikince anladım program in suçu yok nerden bilsin o ay nezaman adet olacagimi o tahmini hareket ediyor ama tam olarak tabiki bilemez benim arkadasimda öyle hamile kaldı. Banada o demusti o programi kulkan diye

Adeti düzenli olanlar için güzel bir uygulama o zman canım ya biz mi çok meraklıyız acaba bazı kadınlar hiç aldırış etmiyor bi bakıyorlar aaa hamile

Canım benim 0.333 çikti değer senin 0.100müş sanırım nasıl geçirdin bu zamani ben ne yapicam ya yarın regl günüm korkuyorum olucam diye kafam allak bullak ya oyyy oyyy

Kızlar bu ay ovulasyon testi kullanicam 50 tane aldım 15 tane gebelik 1 tanede erken gebelik testi var ben 25 günde 1 regl oluyorum reglim dün bitti sat 27 ekim yeni bat 20 Kasım ne zaman baslamaliyim ovulasyon testlerine

Canım benim 0.333 çikti değer senin 0.100müş sanırım nasıl geçirdin bu zamani ben ne yapicam ya yarın regl günüm korkuyorum olucam diye kafam allak bullak ya oyyy oyyy
Hicte kolay grcirmedim gecen hafta hele parca dusunce fenalasiodum nerdeyse esim olmasa yanimda bayilirdim herhal hic kolay deil cnm allah verir gucunu

Kızlar bu ay ovulasyon testi kullanicam 50 tane aldım 15 tane gebelik 1 tanede erken gebelik testi var ben 25 günde 1 regl oluyorum reglim dün bitti sat 27 ekim yeni bat 20 Kasım ne zaman baslamaliyim ovulasyon testlerine
Him asilinda gerk yok ole testlere iki gunde bir birlikte ol tutarsa tutar ama 25 gun sonraysa biz adetin baslangicindan itibaren 14 gun sayiyoz bunun uc gun onceside olabilio uc gun sonrasida yani ona gore hesapla ben 28 gunde bir adet oluodum sende ona gore bi hesap lama yap internette vardir ovulasyon hesaplama

Hicte kolay grcirmedim gecen hafta hele parca dusunce fenalasiodum nerdeyse esim olmasa yanimda bayilirdim herhal hic kolay deil cnm allah verir gucunu
Bu değeri doktoruma sordum gebelik değil dedi erken dedi sağlıkçı arkadaşa sordum o da umutsuz olma dedi yükselebilir dedi ama umutsuzum

Cnm 25 gunde bir mi regl oluyorsun ? 28 gun olsa 10.gun basla derdim ama sen bence yarin basla cnm :)

Son düzenleme:
Bu değeri doktoruma sordum gebelik değil dedi erken dedi sağlıkçı arkadaşa sordum o da umutsuz olma dedi yükselebilir dedi ama umutsuzum
Unutsuzluga kapilma allahtan ümit kesilmez daha reglin bile gecmemis doktorlar en saglikli sonuc icin en az 5un gecmesi ve en dogru sonuc icinse iki hafta gecmesi lazm diyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…