Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Hanımlar günaydın.. Bende kasımda hamiş olmak isteyenlerdenim.. Bat 15 Kasım..
İnşallah bu ay isteyen herkes HAMİLEYİMM diye yazabilir.. Ben 7 aydır 2. bebiş için uğraşıyorum bu ay klomen ve çatlatma iğnesi oldum inşallah işe yarar..
Ama kafamdan atamıyorum hemde oğlumu tam kafamdan attığım ay haberini aldığımı bile bile..

Yeni batlar kaç kizlar bu arada mavis_61 tebrik ederim canım darısı bizim başımıza inşallah

kafaya takma demek kolay..takmamak için robot olmak lazım.. hayırlısı canımm inşallah güzel haberlerini alırız..

evet evet silik ama baya belirgin yani var oldugu belli :) bende yaptım az önce benimde 4günüm var bata ama soncu malesef olumsuz herzamanki gibi

yarın doktora gidiorum

ama mide bulantım yine tavan yaptı
test yapam dedim oda bozuk çıktı şansıma tükürem

evet evet silik ama baya belirgin yani var oldugu belli :) bende yaptım az önce benimde 4günüm var bata ama soncu malesef olumsuz herzamanki gibi
yaa..belli olmaz ama günün geçmedi.. bende cuma yapmıştım çizgi yok sandım burdan bi arkadaş altaylimm gördü çok çok silikti .. belki öledir seninde iyi baktın mı?

ekledim bak dibine kadar düştüm sen görebiliyomusun bisi
yok canım net bişey göremedimm ama belli olmaz adet olacağın gün bakarsın yine belki o zamn çıkar zaten herkesin önceden çıkmıyormuş böyle.. belki senin hormon geç salgılandı dimi ama..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…