Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Napıyonuz kızlar yokluğumda bura epey kaynamış ya yetişemedim valla
Cnmm bgn cok aktifti buralar ben de pek yetisemedim :) ama bi kur kesfettik , bal tarcin ve kara corek otunu karistirip sabah ve aksam 1 tatli kasigi yiyosun. Buna reglin 3.gunu basliosn 10 gun boyunca. Konusmalarda gerilere git gorursun tarifi :) bir de gunde 2 kuru incir ve 2 ceviz yiyoruz onun disinda ovulasyon testlerimizi de hazirlioRz tabi onumuzdeki gunler icin :)
Benden bu kadar :)))

Off benim test te yılan hikayesine döndü ama sonradan yaptığım teste son bi bakayım dedim yatarken bi baktım çok silik çok hafif belirgin bi çizgi vardı foto atıom bakarmısınız

Eklentiler

• IMG_20151030_234212.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 41
Off benim test te yılan hikayesine döndü ama sonradan yaptığım teste son bi bakayım dedim yatarken bi baktım çok silik çok hafif belirgin bi çizgi vardı foto atıom bakarmısınız
Bence son testi idrar kulalina uymadin ondan öyle oldu canim senden ilk idrarla hamis haberi bekliyoruz. ... okadar..... o haber gelecek

hergun yapmaya benim gucum yetmez canim mahvolurum resmen 1 gun ara vererek yapmak bana cok mantikli geliyor. hergun hergun erkek icinde yorucu olabilir. tabi kisiden kisiye de degisir.

hergun yapmaya benim gucum yetmez canim mahvolurum resmen 1 gun ara vererek yapmak bana cok mantikli geliyor. hergun hergun erkek icinde yorucu olabilir. tabi kisiden kisiye de degisir.
Canim bugünü degerlendir bu testlerde herzaman ayni koyuluk cikmaya biliyor yaniltma payı var yani. Yrn test yaptiginda bak bugüne gore daha koyuysa yarinida degerlendirceksin.....

aynen siliz cizgi var fotoda belirdiyse normalde daha belirgin demek kiz sen hamilesin yaaaa hayirli olsun vallahi yaeun kan testineee kosssss ben olsam acile kosardim hemenn

Bugünü değerlendir canim yarınida tabi. Ama bugünü sakın es gecme
bunu mu diosun canm evet gordum degerlendirdik bugunu. 1 gun arayla yapalim diorm ama bilemedim. neyse yarin duruma gore yaoariz belki tkrar takdir allaha kalmis artik.

Canım yarın hemen kan testi yap bence ikiside çift çizgi cunku kafan rahat olur hem

cleanblue kullancklara bisiy buldum. belki dikkatinizi ceker. aynen Allahin takdiri aslinda hersey. vakti saati var kuzumuzun. Insallah meleklerimiz gelir bu ay. dua edelim en iyi yontem bu bence

Eklentiler

• Screenshot_2015-10-31-01-41-56.png
    237,5 KB · Görüntüleme: 56
ay superrr sagol cnmm aradigim cvp bu isteee eczaneye esimm sorduda bugun yokmus nerden bulabilirz ki yaa
Eczanelerde satılıyor canim yada direk internetten alabilirsin. Belkide o eczanade yoktur. Eczacılar bazrn depo lari arayip varmi yokmu diye soruyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…