Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

o dediklerini kullanan yok cnm bu topikte :))) caksiri duymustum spermin hareketlendirio dimi ?? insallah olur

Hoşgeldin canım öncelikle geçmiş olsun sizin ne sıkıntıniz var
hosbulduk benım esım 2 yıl once varıkoselden amelıyat oldu ılerı hız hep 0 kaldı amelıyat sonrası sayı masallah yuksek morfolojı dusuktu amelıyat sonrası 2 den 4 eyukseldı...ılerı hız 0 ıken tam amelıyat snrası 1 yılımda kendılıgımden hamıle kaldım kalbı atmadı kurtaj oldum...bekledık baktık 4 ayda olmadı ekımde tup denedık......hersey yolunda ıdı transfer gunune kadar ama kımyasal oldu oda dusuk oldu....son testımızde esımın sayı ıyı ılerı hız yıne 0 bu kez morfolojı 1 e dusmus bakalım nasıp hersey sımdı bunları kullanıyoruz

Anladım canım çok geçmiş olsun inşaAllah hayırlısiyla olur tekrardan bebişin

canm esinin sperm sayisi kac acaba simdi ????

canım ekım ayında kı son testte sayı 125 mılyon ıdı ılerı hız 0 morfolojı 1 ıdı
cnm yaa varikosel ameliyati cok fayda etmiyor sanirim benim esimde de var ameliyatta kararsizzz. hareketliligi yuzde 17 simdi ne alemde bilmiorm sizin hareketlilik kac. bide ameliyattan once sayi kacti simdi kac ?? cok.soru sordum kusura bakma bu arada gecmis olsunn Insallah bebisin gelir cok bekletmez

Bebiş burdayım diyordur belki INSALLAH
hee daha dollenmedikiii Allah izin verirse bugun dollenecek hemen ben burdayim der mi giii daha yumurtayla sperm anca kavusmustur kavustuysa tabi. spermler giderken yolda kalip gebermedilerse

hee daha dollenmedikiii Allah izin verirse bugun dollenecek hemen ben burdayim der mi giii daha yumurtayla sperm anca kavusmustur kavustuysa tabi. spermler giderken yolda kalip gebermedilerse
Töbe Töbe preseed onu gitmesi gereken yere götürmüş tür tatlım

ay cok fenayimmm cikardimm az oncee beynim oynadi resmen yumurtluom ondan mi acabaaa ayy ayyy ayyyy Cok kotuyummm yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…