Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

altaylimm sen ovulasyon testini nerden sipariş ettin kaca aldin senin dediğin ürünün sitesine baktım çok pahalı
Canım eczaneden aldim yurtdışında yim ben buradaki fiyatlar tr den farklı evet biraz pahalı ama imkan varsa ak derim doğru sonuc veriyor. Sende ta eczaneden yada internet ten sipariş ile alabilirsin

6aralık işte bugun bitti beş gun 6gun var.. Belirti kasık ağrısı.bel ağrısı.sinirlilik.bide kabızlık. Canımmm
Sinirlilik ve kabızlık bendede var ama benm rAhatszlıqım var ztn ben çok kabız oluyorm. Sinirlilikte bu ara Tavanda önüme qelene çatasım var

Sorduk bile şaka biryana ne olduki? Degetin düşük falanda degil bu arada
Ay doktora gittim ya sabah baktı neyse bi şey göremedi dedi ki geç döllenmiş olabilir kan ver bakalım dedi kanı verdim sonuca baktı aynen şu laf 121 mi tırt ya bu değerle hiç bir şey gözükmez 10 gün sonra gel dedi sinirlendim bende

Aa o nasıl bi konuşma öyle yaa.. Dr oldular diye kndilerini bişey sanıyorlar...

Aynen canım şok oldum o Nasıl bir üslup düzgünce açıklamıyor bile gerizekalı
Gıcık yaa bide yani senin için çok önemli bi olay daha ilk gebeliğin biraz daha anlayışlı olmalılar.. Bnmde ilk gebeliğimde kimyasalda yani dr um çok ilgisizdi tum hevesimi kırmıştı bide özeldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…