Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

soldan yumurtlucm galiba bu ay tik tik atmaya basladi. dun kasigimdan ayak bilegime dogru inen jnce bi sizim oldu. batim yakin olsaa acep hamilemiyim derdim

Minesuu bebeqim ben hep erken yumurtluyorm ama iyi deqil mi yani
kuzum erken adet oldugun icin erken yumurtlaman dogal. ben erken olmuyordum ki 32. gunde bir olurken yillarca hic sasmaz. bu ay 27. gunum de geldi. zaten diodum erken olcm diye aman iyi kide biyle oldu diger turlunsuan adetli olcktim zaman kazandimm herseyde vardir bi hayirr :)))

Kızlar belirtiler için erken galiba daha 7 gün oldu yumurtlama Zaman'ı ama dün bende idrar yanması gibi bi his vardı bir kaç saat sürdü. Ama otururken yani durduğum yerde o tarz bir his. Bu tarz bir belirti ya da his yaşayan var mı

ya kizlar presed kullancm ya bu ayyy. ben simdi onu enjekte ettigim zaman kocama gel hadi yapalim jeli sıktım ovu gunumdeyim dedigim de ha diye olmuck diye cok korkuyorm hatirliosaniz geven ay 10 gun bizim olmadi esim dolayisiyle. oyuzden dusunmekten uyuyamadim cok cabaliorm stresim cok. bana dua edin

Onu söylemesen jeli kullandığını. Sorarsa yok daha Zaman'ı değil yumurtlamamın dersen daha rahat olur belki

hic bi fikrim yok cnm her sey olabilirr yani. baktin mi erken belirtilere ?

Onu söylemesen jeli kullandığını. Sorarsa yok daha Zaman'ı değil yumurtlamamın dersen daha rahat olur belki
ama ben yapmicm ki esim enjekte etck ben yapamam. zaten ogrenmis bugun 10. gun yarin bi gun yumurtlarsin bana dio sabah kalktim yaptin mi ovu testini dio takip etmeye basladi cok kotkuyorm olmick diye. esimde strese girio olmuo oyle olunca dusunmekten kafayi yicm

hic bi fikrim yok cnm her sey olabilirr yani. baktin mi erken belirtilere ?

Yabancı sitelerde yaşayan var. Bir de size sorayım dedim. Bir de sürekli bir akıntı hissi var ama gelen giden hiç bir şey yok bu sürekli devam ediyor 2 gündür. Ama biraz önce yazdığım sadece dün oldu geçti.. Bekleyip görmek en iyisi galiba ama düşünmeden yapamıyoruz :)

Peki daha yumurtlama belirtisi hissetmiyorum onun vakti var biz şimdiden deneyelim keyfini çıkaralım falan desen

evet cnm en iyisi beklemek. millet nasil yapio anlamiorm yaa catir catir hamile kaliolar bide adetlerini bekliolar bizim elimizden gelse iliskiden 1 saat sonra belirti arayip test yapc

Peki daha yumurtlama belirtisi hissetmiyorum onun vakti var biz şimdiden deneyelim keyfini çıkaralım falan desen
kiz dun bi jeli deneyem dedim de yok yumurtla oyle kullanak diyo deli etti beniii Allahim yardim etsin insallah sorunsuz 3 iliskimde olur sonra nadasa birakcm kendimi

kiz dun bi jeli deneyem dedim de yok yumurtla oyle kullanak diyo deli etti beniii Allahim yardim etsin insallah sorunsuz 3 iliskimde olur sonra nadasa birakcm kendimi
Bak kendin yap sen kuzu dene nolcak sanki sonra qiyin bi qüzel ayart herifini tamamdır sen yapaarrssııınnn

şeyde yapabilirsin öncesinde kocanı bi kıvama getir.. yani istesin ilişkiyi iyicee.. iyice kıvama gelince de jeli sıktır içine devam edin sonraa.. erkekler stres yapıo biliom bende yaşadım bu ay..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…