Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Ayyy ne guzel cnm ya.ins banada nasib olur dua et lutfen..banada.sogan suyu iciom ben.hatta gecen ayki adetimi sogan suyu sayesinde oldum.banada ole ddi doktorum engel diil dedi.ama bende olgun yumurta olamiyor iste.sende demi oleydi?

Ayyy ne guzel cnm ya.ins banada nasib olur dua et lutfen..banada.sogan suyu iciom ben.hatta gecen ayki adetimi sogan suyu sayesinde oldum.banada ole ddi doktorum engel diil dedi.ama bende olgun yumurta olamiyor iste.sende demi oleydi?
Ben yumurtalarimi cok takip ettirmedim canim ama yumurta olgunlasmasi catlamasi icinde bal tarcin corek otu kurunu oneriyorlar csnim tavsiye ederim. Insallah sende alirsin bu guzel haberi biran once :) sogan suyu cok faydsli ama cok sik kullanma canim fazlasida zarar olur.

umrunda degil ki ha duvara soylemisim ha onaa bu ay olmassa artik birakcm olursa olur dicem valla takatim kalmadi artik yaa
Ne bırakması senide keserim bakk deli etme beniii bırakmak pes etmek yoookkk hep devam ümidimizi yitirmedeenn dua ederek bu ay olcak İnşallahh ama kafanada takma pskolojide çok etliliyo bebeqim kafamıza takmadan çalışmalara devam etcez

Evet testte cizgi var canim hayirli olsun bakalim :) o cizgi testin yeni halinde öyle sanirim durunca iyice koyulasmistir varmi resmi duruyorsa atsana tekrar merakli ben :)
Canm ben soqan kürünü adetten sonra bi hafta kullanabildim yumurtlama erken olduqu için bu ay yapmicam qeçti çünkü bi dahaki ay qene yapsam sorun olurmuki

Oylemi diosun cnm?bal tarcinada kist ypio diolar yaaa

insallahhh kuzum bu ay da senden umutluyum his bu hissss ohhh missss iyi geceler sekerlerrr ben yatar saat kac olmus hala wc gidiorm yaa pufff

insallahhh kuzum bu ay da senden umutluyum his bu hissss ohhh missss iyi geceler sekerlerrr ben yatar saat kac olmus hala wc gidiorm yaa pufff
Bende senden umutluyum bebeqim olcak İnşallah sen dua et çabala qerisini Allah a bırak pes etmek yok bakk..
Ben seni uyudun sandım kızz bu saate kadae naptıınn bakiimm
Kocamsız uyuyamadım bende alışmışım oturuyom daha

Bebeqim bende çok sık idrara qidiyorm ve ben 2 aydır böyleyim sürekli idrara qidiyorm niye oluyo bende çözemedim

Daha çok minik teyzesi:))
Mervisss yaaa hissettin mi hic merak ettim. Hic bi belirti yok dedin demi mide agrisi haricinde? Ya benim icimde bise var gibi hissediyorum afedersin csim var gibi ama yok bi kasiliyo sanki alt taraflarim arada bir karincalanio gibi. Psikolojik uyduruyo muyum yaa : ( ( ( ( (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…