Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

cnm teşekkür ederim iyi gidiyor. geçen gün lekelenmem oldu korktum baya.5+1 iz henüz..keseyi bile zor gördü dr o kadar küçükkii bak fotoyaa :)darısı başınıza inşallahhhEki Görüntüle 1690173
cokkk masallahhh masallh cnmmm. Allah tamamina erdirsin bizlerede nasip etsin insallah

@cicek

cnm yarin sabah olsun sabaha ne kaldi surdaa. bi de bisiy sorcm testleri nasil yapiosun cnm su falan iciomusun. ben hic dikkat etmedim kafama gore yaptim
Cnm test de dioki ideal saat oglen 3 5 ya da aksam 10 civari diyo. Testren onceki 2 saat bisey icme dio. Ben mesela 8_9 gibi wcye gittikten sonra aksamlari bisey icmedim 1 haftadir, sonra wc gidip test yaptm10_11 civari,bugun cift cizgiyi gordum

Cnm test de dioki ideal saat oglen 3 5 ya da aksam 10 civari diyo. Testren onceki 2 saat bisey icme dio. Ben mesela 8_9 gibi wcye gittikten sonra aksamlari bisey icmedim 1 haftadir, sonra wc gidip test yaptm10_11 civari,bugun cift cizgiyi gordum
cnm senin adet gunun aralik 3 te

Tmm Canim arastiririm ne kürü yaptin bide hamile misin simdi ve sendende rahim filmi istendi mi

Ay amaan senin bu kaynana ne çok biliyor ama unutuyor herşeyin Allahtan geldiğini yahu bide doğmamış çocuğa ne testi yapılacakmış cahil cahil konuşuyor Allahtan sağlıklı evlat istiycen bacım o kadar o herşeyin en uygununu yapar kulak arkası et sende boşver kocanla aran bozulmasın

Aynen cnm Allah buyuk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…