Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

O neymiş öyle bi yaşıma daha iyi qirdim ne deqişik şeyler var ya Allah verirse ztn olur o neymş şırınqa fln

gecen ben yazdim sana ama cevap yazmadin. senin esinin baya iyiymiss hatta cok iyi. benim esimin 40 milyon spermj var ama hareketliligi yuzde 16 ne yaziiki. bunhafta ameliyat icin doktora gitck.
Canim arada atladik galiba yazdiklarimizi. Hareketlilik bizimde sizin gibi sanırım .ama hala sonuc yok.:'( sizde tüp bebek fln denemeyi dusunmedinmi cnm hemen ameliyat korkutuyor beni. Bizde olmazsa önce tüp bebek denemek istiyoruz . Bi kac dojtora daha danisin bence.biz öyle yaptik

canim ameluyat olmasinda fayda var amleuyattan sonra hemen gecio zaten. yoksa ilerlrr bu sefer careside olmazz. tup bebek icin erken ben dogal yoldan kalacagimi dusunuyorum sitede gordum 2 milyoncuk spermle bile hamile kalan var her sey Allahin hikmeti.

Merhaba kizlarrr. Dun aksam 13.gundu tedt yaptim ovulasyon yoktu. Bgn daha yapmadm yapicm... doktora kontrole gittigimde 10 12 14 gunler iliskiye gir demisti benim 11 13 15 oluyo ztn ovulasyon daha da sonra oluyo bi tutturamiyom ki

Tabi cnm denemelerden sonra bizde eşim için tedavi olucaz alrmiyat saglik icin sonucta bunun yasliligida vart. Canm sizin daha yeni denemelet herhalde inş dogal yollar olur cok bekletmez seni.benim bir yil oldugu icin zaman kaybetmek istemiyorum bide yaş faktörü var dabi

5 aydir korunmayi biraktik cnm ama net olarak 3 aydir sistemeatik bi sekilde calisiyoruzz. Allahtan unut kesilmez. yas kac ki tatlim ?

5 aydir korunmayi biraktik cnm ama net olarak 3 aydir sistemeatik bi sekilde calisiyoruzz. Allahtan unut kesilmez. yas kac ki tatlim ?
Aynen cnm biz ne dersek allahin bildigi olur sizin erkenmis daha .ben 29 canim malesef.simdiki aklim olsa evlenmeden testleri yaptirirdim ins.allahim nadip etsin ikinciyi bile hemen yapcam o derece istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…