Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Minesucum lekelenme açık kahverengi oluyor bazende regl bitiminin son ggününde kahverengi akıntı olur ya aynıonun gibi oluyor normal aakintidan çok net ayırd edebilirsin

Kızlaarr şimdide feci baş dönmem başladı hiç yoktu eşim qeldi yemeqi yedik mutfaqı topladm oturdm iki dkkqeçti qeçmedi baş dönmem başladı bide qözlerim kapanıyo kafamı oynatsam fena oluyorm ayy ne biçim bişeymiş çok fena oldum

Can'ım sen test yaptın mı

Olabilir cnm belli olmaz. Benmde iki qündür karnım be kasıklarm aqrıyo batıyo bat a 6 qün kaldı benimki yumurtlama deqilde ya üşüttüm yada meleqim anne ben burdayım diyo
Ay insallah oyledir cnm :) benim gecen ay da 12. Gun agrim oldu ama yumurtlama 18.gun olmus... bu ay da beni panikletio sinir oldum

teyze oluyoruzdur insallah minnak ben burdayimmm diyodurr

bata 11 gun kaldi ama bu ay iliski olmadigi icin gayet relaxsim bi de tutuomusss ne kadar sevinirim

kizlartr bisiy sorcam erken yumurtlama olabilir mi ben galiba 11. gun yunurtladim. kafam cok karisik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…