Gebeliğe Hazırlık Hamile kalmak için ilk kontrol

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

bidda

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2022
210
128
28
Bende bir buçuk senedir bebek istiyorum denemeye başladıktan altı ay sonra bir kimyasal gebelik yaşadım sonra dahada olmadı bu hafta doktora gittim sonunda beklemekle bu ay belki olur demekle olmuyor… sanırım yada bilmiyorum kafam çok karışık insan çok yıpranıyor gerçekten . Hormon testi yaptı sonra yine gidicem bakalımne olucak Allah isteyen herkese nasip etsin yokluğu tarift edilir gibi değil …

Ben de 1,5 senedir bebek istiyorum olmuyor. Bu ay doktora gittim prolaktin yüksek çıktı başka bir sorun çıkmadı rahim filmi bile çektirdim. Senin sonuçlar nasıl inş bu ay kalırız hamile

Bu arada esinizde mtlaka test versin CNm sadece sizle iş bitmiyor ayrıca rahim filmide çekilin pıhtılaşma testide yaptırın hepsini yaptırmış olrsunz bnlrda birsy yoksa zten nasip dikip beklemeye geçersiniz

Ben de 1,5 senedir bebek istiyorum olmuyor. Bu ay doktora gittim prolaktin yüksek çıktı başka bir sorun çıkmadı rahim filmi bile çektirdim. Senin sonuçlar nasıl inş bu ay kalırız hamile
Prolaktin için ilaç verdi cnm o yüksekten hamile kalmak zor kimi kalıyor ama kimi az birsy yükseklikte kalamiyor herkese etkisi farklı

Doktora bu hafta gittim sadece hormon testi yaptı ve eşim test vericek bu hafta daha önce herhangi bi test yaptırmadım bu konuyla ilgili sadece tiroidlerime baktırmıştım . Yeni gittim doktora duruma göre söylediğiniz testleri önerir heralde doktor ama aşılama deneriz belki dedi bilmiyorum bakalım nolucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…