Hamile kalmak için Hüvallahü'l-hâlikul-bâriü "O yaratandır ve yoktan var edendir"

Kızlar sirada fk99 var ama arkadaşımız sanırım müsait değil hiç okuma yapmamız sizlerinde onayı var ise atlıyorum diğer arkadaşa geçiyorum

PiXiEE şuan yaptığın haksızlık ilk arkadaşa 200 okudum sonrasında son arkadaşa ise 100 okudum ama son arkadaşa okuduğumu yazamadım gece yatmadan okudum sabaha yazarım diye ve sende diyorsun ki hiç okuma yapmamış silebilirsin hiç sıkıntı değil!!! Ben elimden geldiğince destek oldum!!!!

Canım haksızlık demesen iyiydi kaç kişiye okuduk sadece 300 tane mi okudun keşke sürekli okumayacagini bildirseydin o zaman idare ederdik ama bu seferde sürekli okuyan arkadaşlara haksızlık oluyor malesef

Ben dün gece 320 tane okukumustum onları senin için okumuş olayım hakkinda kalmamış olur Allah'ım sana tez zamanda sağlıklı bir bebek nasip etsin inşallah . 320 bin üzerini sen tamamlarsin canım

Allahım hayırlı vakitte hayırlı bir evlat nasip et kimsenin kucağını boş bırakma Allahım kimseye evlat hasreti çektirme Aminn..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…