Hamile kalmak için Hüvallahü'l-hâlikul-bâriü "O yaratandır ve yoktan var edendir"

PiXiEE

Burası dünya, ne çok kıymetlendirdik...
Pro Üye
Anneler Kulübü
23 Mayıs 2020
7.798
16.844
Merhaba arkadaşlar dünya dua üzerine kuruludur. Dua içimizdeki huzurun en büyük sebebi. Hep birlikte okuduğumuz dualarin gücünün daha fazla olduğunu düşünüyorum.tanimadiginiz birinin sizin için dua okuması ve tanımadığınız biri için dua okumak ise çok ayrı bir huzur. Dua gruplarindan ve diğer gruplardan tanıdığım arkadaşlarımı etiketliyorum katilirsaniz cok memnun olurum.
Hamile kalmak için bebeklerimizi tez zamanda kucagimiza almamız için hep birlikte Bismillah diyelim mı?
NAVLEE
N Nana
Mavibirumut
Laagertha
H history1985
Guli007
@Tambikedi
Bidebayilistersenferiha
U Umudumanne olmak
memurhanim

Canım Ben evli değilim

Okuma sayısı 1054 olacak çok fazla değil herkes kolaylıkla okuyabilir diye düşünüyorum

Tamam canim diğer gruptan bikiyorum ya seni ekleyim dedim ama mana olarak başka bir dilek içinde katılabilirsin belki
Ben her yerdeyim
Ama çok okumam var, saysam yorulurum okuEn En bazen zorlanıyorum, başka sefere artık canım, yardıma ihtiyaç duyarsam buralardayim ama bir etiket yeter

Ben her yerdeyim
Ama çok okumam var, saysam yorulurum okuEn En bazen zorlanıyorum, başka sefere artık canım, yardıma ihtiyaç duyarsam buralardayim ama bir etiket yeter
Tamam canim teşekkür ederim

Yaa ne güzel bende isterim napicazzz???hic dua grupunda olmadim

Canım bu duayı diğer topikte okuyoruz .henüz bitmedi bile .başka bir duada yine görüşüruz ins
Ben göremedim bu duayı hiç bilseydim oraya katilirdim başlığını atabilir misin bana yeni konu acmiyayim boş yere oraya geleyim bende

Kızlar sayı olarak 1054 okudum ben herkese sıra ile bu sayıyı okuyacağız o şekilde başlayacağız inşallah belki sonra katılan arkadaşlar olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…