Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Ccccaaanımmm çokkk sevindiimmm :119::119::119::119::119::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118:

Hemen herşeyi anlatıyorsuun bizeeeee

evett ne var ne yokk hepsini...
doktora gitmişmiydin bir sorununuz varmıydı..ilaç falan kullandınmu...
neler hisssettin belirttinn oldumu...
ayy topiğinn ilk bebeişiiii olunca heyecann yaptıkkkk

evett ne var ne yokk hepsini...
doktora gitmişmiydin bir sorununuz varmıydı..ilaç falan kullandınmu...
neler hisssettin belirttinn oldumu...
ayy topiğinn ilk bebeişiiii olunca heyecann yaptıkkkk

Eşin spermiyogam yaptırmıştı sonucu? İncir kürü kullanıyorun nasıl yaptın? Belirtilerin? Ne kadar yattın ? Hepsi hepsii

Eşin spermiyogam yaptırmıştı sonucu? İncir kürü kullanıyorun nasıl yaptın? Belirtilerin? Ne kadar yattın ? Hepsi hepsii

:119::119::118:

evet evett evettt ne yaşadıysan ne hissettiysen yazzz emiii..

caydin bende akşam test yaptım ama maleseffff çıkmadı bebiş

:119::119::118:

evet evett evettt ne yaşadıysan ne hissettiysen yazzz emiii..

caydin bende akşam test yaptım ama maleseffff çıkmadı bebiş

Ağlamaaaa aylar senin öyle düşün hem belki daha yumurtayla birleşmemiştir adetin mi yaklaşmıştı neyse öndmli olan sağlıklı olmamız bende 25inde test yapıcam

öncelikle hepinize çok tşk ederim en büyük desteği sizden aldım
Dualarım bundan sonra hepinizle anlatıyorum şimdi
(önce bunu yazayım işteyim ancak yetişiyorum)

Ağlamaaaa aylar senin öyle düşün hem belki daha yumurtayla birleşmemiştir adetin mi yaklaşmıştı neyse öndmli olan sağlıklı olmamız bende 25inde test yapıcam

haddiii bakalımm sendende güzell haberler bekliyoruzz inşşşş

Dimi ya belki geç döllenmedir daha testte çıkmıyordur

Sağlıklı olsunlarda varsın 1 ay daha bekliyelim... Hayırlısı bakalım inş hamişssindir canım

Dua et canım bizim içinde bol bol.. Sevgliler günü de eşinin haberi var mı? Akşama sonucu göstererek hediye ver ona ayy ne güzeeellll Bekliyoruz adım adım herşeyi

ama yoruldum 10 ay oldu yahuu
yok canım olan olmuıştur içerde ya geldi yadaa gelicek artık
ya bilmiyorum sen söyle bakem benim günüm geçtimiii
geçen ay 12 ocakta adet oldum 18 ocakta olmam gerekirken genelde ya 25 yada 287 günde bir olurum eşim ısrar etti yaptım test ama negatiffff

HADİ SENDE İNŞ POZİTİF OLUR SENİN İÇİNDE HALAYLAR ÇEKERİZZZZZ

Sende benim gibisin döngün kısa 25-26 gün benimde hep önceye kayıyo... Bizimde bu 9 bakalım kısmet artık

çok duygulandımmm kuzummm yaaa...Allah razı olsunnn...
ama bizi terk etmekk yokk haaa...
canımm benim çok sevindimmm yaa...
uğur getirsinn senin mercimeğin bizeeeee

sende benim gibisin döngün kısa 25-26 gün benimde hep önceye kayıyo... Bizimde bu 9 bakalım kısmet artık

evet canım 25-28 arasında gidip geliyorum işte..
Kız 9 şubatmı ? Yoksa bebiş müjdenimi vercen bizeeeee..
Ben akşam denedim ama maleseffffffff Negatiffff

biz 1 yıldır istiyorduk olmuyordu
benim en büyük sorunumda batım sürekli geç oluyordu
bu yüzden her ay hamileyim zannediyordum en son aralık ayında bu ay çok gecikti (1 hafta) kesin hamileyim yarın doktora gidelim dedim eşime sabah kalktık ki hüsran kırmızılar.o gün gittik doktora anlattım benden testleri istedi
sonra eşin sperm testi verecek dediler
benimkiler normal çıktı eşimin sperm değerleri
biz hemen o gün keçiboynuzu ve incir kürüne başladık
eşim keçiboynuzu kürünü sabah akşam aç karnına içti 1 haftadan sonra akşamları yatarken içmeye başladı.bu arada eşime sabahları aç karnına 3 ceviz içi ve ballı süt içirdim
kendimde incir kürüne başladım sabah akşam aç karnına 1 bardak
bu arada eşim tekrar sperm testi vermişti
ileri hızlı 0 ileri yavaş %67 çıkmıştı.ayrıca o gün kendi doktorum olmadığı için sonuçları başka doktora gösterdik o da gıcığın tekiydi
bu halde normal yolla hamile kalamazsın ancak tüp bebek olur dedi eşinin sperm değerleri çok kötü seninde adetin düzensiz hormonların düzensiz (ki internetten hormon değerlerime baktığımda gayet normaldi) ayrıca sol tüpünde tıkalı dedi(kendi doktorum küçük bi tıkanıklık geçişe engel değil demişti)
o gün eşim ben hiçbişey içmem yapacak bişey yok artık umutlanma dedi ısrarlarımla devam ettim
bu ay adetim tekrar geçince normaldir diye önemsemedim baktım 10 günü geçti burda hepiniz yap dediniz(çok saolun)
o gün aldım ama numuneyi sonuç yerine damlatmışım yanlışlıkla çıkmadı
dün yaptım ve sonuç 2 çizgi ama biz hala inanamadık
eşim sevinemedi bile dün
doktorla çok acayip dedi hani olmazdı ya ben onlardan sonra o psikolojiyle kendime bişey yapsam nolacaktı dedi
ve kızlar bol bolll dua.Allahım hepinizin göbişlerini doldurur inşş

yokk kııss 9. Deneme Dün akşam ilk çalışmayı yaptık bakalım eşimde hareketsizlik var

inş en kısa zamanda bizimle müjdeni paylaşırsın canım...
Ben forumda okumuştum kase içine hakiki zeytinyağı koy içine bir hafta yiyeceği kadar incir hafif 2 böl at hersabah bir inciri yesin eşin aç karnına iyi geliyormuş
ben de eşime yaptım ama bu sefer bende marazlandım

Dua et canım bizim içinde bol bol.. Sevgliler günü de eşinin haberi var mı? Akşama sonucu göstererek hediye ver ona ayy ne güzeeellll Bekliyoruz adım adım herşeyi

akşam dedim ona sana en güzel hediye yarın hediye bekleme dedim
bu arada ondan da yırtmış oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…