Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Aminn canimm inş en yakin zmnda hamis kalirizzz

günaydın canım nabrrr

iyidir kuzucumm yaa..
sabah biraz korktum..
dün benim klomen son ilacımdı..akşam içtim..
eşimle bir çalışmamız oldu..
ama akşam birşey gelmedi..
sabah wc de peçeteye bir baktım böle sümüksü bir akıntı içinde pesbembe kan geldi..
korktum..biraz bugün ağrım var..
yarın olmazsa gideceğim doktora..
biraz araştırdım yumurtlama zamanında kan gelebilirmiş böle ama bilemedim..
sen nasılsın bakalımmm

eşinin spermidir canım

Günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn kızlar....

Yaaa bana bişey diyin kendi kendime her reglime yaklaşırken umutlanıyorum, bu ay hiç umudum yokken çünkü kockoca ayda bazı sebeplerden dolayı sadece 2 kerecik oldu oda yumurtlama dönemi içerisinde değil.
Gene umutlanmaya başladım, yok göğüslerim şişmiş gibi geldi, normalde şişmez hiç, işte hamile miyim ne diye düşünmeye başladım. Biliyorum umutlanmak kötü değil ama sonra hastalanınca acayip bi moral bozukluğu oluyor kendime bunu yapmak istemiyorum ama işte elimdede değil...

düşünmemek istiyorum ama aklımdan ve rüyalarımdan bile çıkmıyo,

hadi ya güt bari ozaman yumurtlama zamanında akıntı duydumda kan duymadım açıkcası aklın kalmasın.çalışmanızda olumlu sonuç verir inşallah.benm kocamda tam o günlerde şehir dışına çıktı ya geçen ayda aynısı olmuştu bakalım hayırlısı.onun dışında iyiyim çok şükürr..

selam günaydın kızlar

günaydın canımmm

canım o hepimizde var..
bak şimdi benim eşim tam adetimin 16. günü ameliyat olacak...yani tam verimli zamanda..ama ben bu ay bile umut ediyorum işte..
sanırım hemile kalıncaya kadar bu umut devam edecek hayal kırıklarıda tabiii...

amann tamda gününe denkl gelmiş kuzum yaa...benimkide ameliyat olacak burnundann...

Hamile kalalım da hayal kırıklıklarını unuturuz ama işte bu zamanda da malesef yıpranıyoruz

inş canım...sanki o günler ana çok uzak gibi geliyor yaaa...
nedense böle içimde bir umutsuzluk söz konusu..
bugünde zaten çok depresifimm nedenseee.. sabah yatağa gömülesim vardı yaniii

herseferinde aynısı oluyor gerçi rabbim ne zaman isterse ozaman vericek ogünde olacak dememizde yanlış ama napalım umut işte biz elimizden geleni yapalım gerisi rabbime kalmış tabiki diye düşündüğümüzden hep ogüne adapte ettik kendimizi aman canım burun birşey değil ki ya hertürlü olur dermişimm

inş canım...sanki o günler ana çok uzak gibi geliyor yaaa...
nedense böle içimde bir umutsuzluk söz konusu..
bugünde zaten çok depresifimm nedenseee.. sabah yatağa gömülesim vardı yaniii

Geçen gece de ben rüyamda gördüm, çocuğum olmuyor ağlıyordum sonra uykudan uyandım böyle ağlayacak gibiydim üstüme resmen öküz oturmuş gibiydi, ama şimdi iyim.
Birde dün eyvah eyvaha gittim, orda da doğum sahnesi bebekle olan şeyler vardı eşime baktım zor tuttum kendimi, zaten arkadaşlarım desen artık bir araya gelmek istemiyorum nerdeyse çünkü hepsinin çocuk dışında konuşacak hiçbir şeyleri yok gibi (tabi onlarda haklı bizim de bebeğimiz olsa bizde hep onlardan bahsederdik belki) kendimi eksik hissediyorum yanlarında.Nerdeyse şimdi ağlıycam.Allah herşeyin hayırlısını versin demekten başka elimden birşey gelmiyor.

kuzucumm dur yaa sen benden dahada depresifleştin...
bunu kendimize yapmayalım..
ağlama canım sakın..Rabbim büyük görüyor o..
inş bizlerde anne olacağız..
ama önce tedavimizi falan olalım ne gerekiyorsa yapalımmm

kız nefes alamıcak tampondan dolayı o iş nasıl olacakkk

Adamın canı yanarken konsantre olamaz ki

kızlar benide eklermisiniz bayadır topiclere yazdırmıyordum adımı yaş 30 - 1 yıl 8 aydır deniyoruz ( 20 aydır )-bat 25 şubat-şu an herhangi bir kür uygulamıyoruz.-herhangi bir ilaçta içmiyoruz-soruna gelince bende endometriozis + yumurta rezerv azlığı eşimdede morfoloji düşüklüğü var. 1 aşılama 1 tüp denedik tutmadı.nasip kısmet inşallah

hoşgeldinn canımm caydin gelince hemen ekler seniii

Hoşgeldin, inşallah en yakın zamanda sende bebeğini kucağına alırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…