Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

kızlar berbatt yoğunum öle böle değilll kafayı yicemm az kaldı

canlarım merak eden olmuş beni..sabah kahve akıntım geldi..sanırım sökülemedim ben adet olucam galiba bekliyorummm

günaydın kızlar pazartesi günü hastaneye gittim şkür şimdilik sorun yok ama düzensiz adet oldumdan hormanlarıma baktı ondada bişey yok genetik heralde bilmem neyse progestan kullanıcam adet olduktan sonra beklicem adetim ne zaman gelirse ozaman kullanıcam eşim için keçi bornuzuysa ne boynuzu var ya aklıma gelmedi şimdi işte onu uygulıcam kararlaştırdık sperm kalitesini arttırmasınıda saglıyormus hem bakalım hayırlısı

hadi bakalım kuzum herşeyin temiz çıkması çok iyi..inşşş en yakın zamanda hamiş kalacaksınnn

ana herkezler buraya gelmiş bende diyorum öbüründe niye kimse yok

Hoşgeldin cannımm listemizi oluşturduk Hormaonlarının temiz çıkmasına sevindim.. Kaç aydır deniyorsunuz? Eşin sperm testi yaptırdı mı? Mutlaka yaptırın beklemeyin.. Keçiboynuzu kürünü uygulayın gerçekten çok faydalı.. Bakınız sayfa 1

2İsyan1232672 ŞubatSoğan Kürü - Bal+Tarçın+Çörekotu KullanılacakinofolicPKO Başlangıç:18::18:
heheeh bu bana tam uymuşşş aynı bu modda bekliyorummmm :18::18::18:

hsg anestezisiz çekildim caydın. Ama bağırtacak kadar acıdı neyseki açıkmış iki tüpüm de tek ümidim geçici tıkanıklar açılır da hamiş kalırım yakın zamanda. Geçen ay kimyasal gebelik geçirmiştim çok yıkıldım. Meğer geçen ay gebe kaldıktan bir gün sonra doktora alttan muayne olmuşum. Acaba düşük bu yüzden mi oldu bilen varsa yorum yapsın lütfen (

biz daha yeiyiz 2 aydan beri denemeruzye çalışıyoruz düzenli ilişkiye giremiyoruzki ya yorgunluktan ya toplantılardan aksam eve gidyoruz cılkımız çıkıyor yemin ederim düşük yapalı 8 oldu sayılır biz 6 aydan sonra denemeye başladık işte tatlım evet okudum yapıcam oda söz verdi içecek ondada sıkıntı yok tatlım ama işte olmuyo azen taktir

ya benim kafam Allah bullak oldu ne reye yazıcamı sasırdın hangi portalı kullanıyorsunuz kızlar bir söleyin bende ona göre giricem

Yaa kızlar bir sorum daha olacak hayıt suyu içsem mi içen varmı. Bende pko falan yok bildiğim kadarıyla ama yine de içsem diyorum mucizeleri okuduktan sonra ne dersiniz?

slm kızlarrrr..napıonuzz bakemmm..öğle arası bitiyor bir slm vereyimmdedimmm berbat yoğunummm

arkadaşlar benim adet geliyor kahverengi suanda aama kırmızıya dönecek belli oldu allahım yıkıldım ya ayın 12 ne devlet hastanesinden randevu aldım bakalım ne var ne yok ona göre devam

Doktor biraz daha bekle rahim filmi çekilim demişti ama okuyorum kimi yer çok acıyo diyor kimi yerde hiç acımıyor merak ediyorum doğrusu.... :26::26::26: Sanmıyorum canım düşükle kimyasala gebeliğin bir alakası olduğunu ama sen yine bir uzmana danış...

ya benim kafam Allah bullak oldu ne reye yazıcamı sasırdın hangi portalı kullanıyorsunuz kızlar bir söleyin bende ona göre giricem

Burdayız canım buraı kullanıyoruz
slm kızlarrrr..napıonuzz bakemmm..öğle arası bitiyor bir slm vereyimmdedimmm berbat yoğunummm

Bildiğin gibi canım üşütmüşüm heralde bir halsizlik var üzerimde

arkadaşlar benim adet geliyor kahverengi suanda aama kırmızıya dönecek belli oldu allahım yıkıldım ya ayın 12 ne devlet hastanesinden randevu aldım bakalım ne var ne yok ona göre devam

Hormn testi yaptıracaksan reglinin 2, veya 3. günü yaptırman lazım şekerim :26::26:

canım yıkılma yaa..daha adet gününe var..bak benim geciktii ama lekelenmem var..bende gelmesini bekliyorum..beklemeside inan çok zormuşş..
inş herşey temiz çıkar üzülme ne olurrr

bende öle hastayım canım iki gündür berbat haldeyim..vücudumun her yeri ağrıyor..belkide adetim bu yüzden gecikmiştiirr

Kizlarr ne habersiniz ? Bnmde adetim yaklasiyor ve acayip korkuyla geciriyotum bu gunlerimi cunkit cok kotu sancilanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…