Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

arkadaşlar cok sağolun rabbim kabul rtsin insallah

YENİ LİSTEMİZ
@gurbet
@turko2727
Ftzgmz7
Afilim92
@Bir mucize
@Hsura006
@gizem50
@aysnrkrks
G GULCIN_87

zeynepppppppp
@Erdfyz_34
@Gubus

@seten2611
@BEYBISIM
gizemlii123

Her gün listedeki sıraya göre her 3 üye için 200 er tane okuyacağız. Günde 600 tane 3 kişiye dua edeceğiz yani..
Bugün dua edeceğimiz arkadaşlarımız
gurbet
@turko2727
Ftzgmz7

Allah razi olsun kizlar bugun ignemin 17. gunu bata 3 gun kaldi insallah olmam dualariniza ihtiyaç duydugum gunlerdeyim sağolun bende sizlere kalpten oluyacagim rabbim hepimizinde duasını kabul etsin hayirlisiyla...

Arkadaslar hala okumayanlar var insallah okurlar en kısa zamanda eğer bugun okumasaniz bile günü gecen arkadaslarimiz icin lutfen ihmal etmeyin listeye gore sayi yazdik.Her kardesimiz bu duadan 3 Bin tane okunmuş olacak

Ben şimdi bitirdim arkadaşlar. 3 arkadasima da tek tek okuyup dua ettim. Allahim insallah tez vakitte guzel haberler aldirsin mutlulukla dolsun evleri guzel haberlerle. Bu arada gercekten kisa suruyor okumasi. Yarim saat önce gördüm hatta ben. Arkadaşlar belki görmemişlerdir.

Evet ben de gormemis olabileceklerini düşünüyorum.Eger baska duaya gecene kadar yazmazlarsa listeden kaldirmak zorunda kalacağım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…